Hydrolyzovaný kolagén RunCollg - GymBeam

Hydrolyzovaný kolagén RunCollg je funkčný doplnok na maximálnu starostlivosť o pohybový aparát. Má vysoký obsah kolagénu, ktorý je bežnou súčasťou chrupaviek a spája sa napríklad s ich pružnosťou. Nechýba však ani vitamín C, ktorý podporuje normálnu tvorbu kolagénu. Navyše prispieva aj k správnej funkcii imunity.

Hydrolyzovaný kolagén RunCollg je funkčný doplnok na starostlivosť o pohybový aparát, obsahuje navyše aj vitamín C na podporu normálnej tvorby kolagénu

Hydrolyzovaný kolagén RunCollg je účinný doplnok na starostlivosť o pohybový aparát. Hlavnou funkčnou zložkou sú hydrolyzované kolagénové peptidy. Ide totiž o rozštiepenú a tým pádom aj dobre vstrebateľnú formu kolagénu, ktorá sa rýchlo dostane tam, kam má. Kolagén je štrukturálny proteín, ktorý sa nachádza v telesných spojivových tkanivách. Rôzne typy kolagénu tak nájdeme napríklad v šľachách, chrupavkách, ale aj v koži či kostiach. Aj preto je dôležité zaistiť telu jeho optimálnu hladinu.

S tým pomáha aj obsiahnutý vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre optimálnu funkciu kostí, chrupaviek, krvných ciev, kože, ďasien a zubov. Okrem toho prispieva k normálnej funkcii imunitného systému nielen počas fyzického výkonu a po ňom. To ocenia najmä aktívni športovci, ktorí sa snažia starať sa o svoje celkové zdravie a vitalitu. Okrem toho vitamín C podporuje aj normálnu činnosť nervovej sústavy, psychiky, pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom a navyše prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. To oceníte počas náročných dní, keď potrebujete naplno čeliť všetkým výzvam.

Ak hľadáte účinný doplnok pre športovcov, staršie osoby a každého, kto sa chces starať o svoj pohybový aparát, celkové zdravie a vitalitu, Hydrolyzovaný kolagén RunCollg je ideálnym pomocníkom. Navyše má skvelú chuť, ktorú si zamilujete.

Hydrolyzovaný kolagén RunCollg a jeho výhody

• funkčný doplnok na starostlivosť o pohybový aparát
  • obsahuje dobre vstrebateľné hydrolyzované kolagénové peptidy
  • je obohatený o vitamín C
  • prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre optimálnu funkciu kostí a chrupaviek
  • podporuje normálnu funkciu imunity
  • prispieva k správnej funkcii nervového systému a psychiky
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • má príjemne osviežujúcu chuť
  • dobre sa rozpúšťa

Bez príchute: Hydrolyzované kolagénové peptidy, kyselina L-askorbová (vitamín C).

Pomaranč: Hydrolyzované kolagénové peptidy, kyselina L-askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, prírodná aróma, farbivo: betakarotény, sladidlo: sukralóza.

Jahoda a kiwi: Hydrolyzované kolagénové peptidy, kyselina L-askorbová (vitamín C), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), prírodná aróma, farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza).

Zelené jablko: Hydrolyzované kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), prírodná aróma, farbivo (spirulina modrá, požlt farbiarsky), sladidlo (sukralóza).

Mango a marakuja: Hydrolyzované kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), prírodná aróma, farbivo (betakarotén 1 %, červená repa), sladidlo (sukralóza).

Zmiešajte 1 odmerku (18 g) s 250 ml – ⁠300 ml vody a hneď konzumujte. Užívajte 1x denne.

Nutričné hodnoty (bez príchute) 100 g 1 dávka (18 g)
Hydrolyzované kolagénové peptidy 95 g 17,1 g
Vitamín C 5000 mg 900 mg (*1125%)
Nutričné hodnoty (pomaranč, jahoda-kiwi) 100 g 1 dávka (18 g)
Hydrolyzované kolagénové peptidy 92 g 16,6 g
Vitamín C 5000 mg

900 mg (*1125%)

Nutričné hodnoty (zelené jablko, mango marakuja) 100 g 1 dávka (18 g)
Hydrolyzované kolagénové peptidy 92,5 g 16,7 g
Vitamín C 5000 mg

900 mg (*1125%)

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400kJ/2000kcal)

Aminokyselinový profil v 100 g
Kyselina asparágová 6,6 g
Kyselina glutámová 12,4 g
Alanín 8,1 g
Arginín 8,4 g
Hydroxyprolin 11,4 g
Glycín 20,6 g
Histidín 0,8 g
Izoleucin 1,5 g
Leucin 2,9 g
Lyzín 3,4 g
Metionín 0,6 g
Fenylalanín 2,1 g
Prolín 11,5 g
Serín 3,4 g
Treonín 1,9 g
Tyrozín 0,5 g
Hydroxylyzín 0,5 g
Valín 2,4 g

Potravina pre zvláštnu výživu na splnenie nárokov na výživu pri zvýšenej svalovej námahe. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale. Vyrobené v EÚ.

EAN 8586022219139
Skupina príchute ovocie
Hlavná kategória Kolagén na kĺby
Vegetariánsky nie
Zmes číry
Forma práškový
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
HS kód 21069098: --- Ostatné
Bez umelých sladidiel nie
Ostatné kategórie Kĺbová výživa
Darčeky
Kolagén
Darčeky pre neho
Podpora regenerácie

Recenzie od zákazníkov Hydrolyzovaný kolagén RunCollg - GymBeam

Prezeráte si:Hydrolyzovaný kolagén RunCollg - GymBeam

Dá sa vôbec hodnotiť chuť pri takomto niečom? Nie.nieje to o chuti,ale o účinnosti a kvalite. Som veľmi spokojná doporučujem.Super rozpustnosť.

zlá chuť a bez účinku

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom