Kyselina hyalurónová Forte - GymBeam

Kyselina hyalurónová Forte je dobre známou najmä v kozmetickom priemysle, nakoľko jej úlohou v organizme je udržiavať v bunkách vodu. Vyhľadávajú ju tak hlavne ľudia, ktorí sa chcú maximálne starať o svoj vzhľad a túžia po sviežej, mladistvej a dobre hydratovanej pleti. Okrem toho býva pravidelnou súčasťou doplnkov na kĺby a vlasy. Je vo verzii forte, ktorá býva typická vyšším obsahom kyseliny hyalurónovej.

Kyselina hyalurónová Forte - funkčný doplnok vyhľadávaný pre maximálnu starostlivosť o mladistvý vzhľad

Kyselina hyalurónová Forte patrí medzi látky, ktoré dokážu udržiavať vodu v bunkách nášho organizmu. Nielen pre túto schopnosť je dobre známa najmä v kozmetickom priemysle. Vyhľadávajú ju ľudia bez rozdielu veku, ktorí sa chcú maximálne starať o svoj vzhľad a túžia po sviežej, mladistvej či dobre hydratovanej pleti. Je prirodzenou súčasťou nášho organizmu a nachádza sa napríklad v pokožke, vlasoch, kĺboch či priestore okolo očí. Jej hladina s vyšším vekom prirodzene klesá, a tak môže byť vhodné zamerať sa na jej optimálny príjem. Okrem toho je súčasťou vlasovej štruktúry, a aj preto býva pravidelnou súčasťou zloženia doplnkov zameraných na starostlivosť o vlasy, ich výživu a zdravý vzhľad. Jej príjem sa tak spája s lepšou vyživenosťou vlasových prameňov a tiež ich lesklým a zdravým vzhľadom.

Kyselina hyalurónová je navyše prirodzenou súčasťou chrupaviek, v ktorých má za úlohu ich hydratáciu a udržanie pružnosti. Nachádza sa tak aj v rôznych prípravkoch na starostlivosť o kĺby a celý pohybový aparát. Môžu ju oceniť ľudia, ktorí milujú turistiku alebo chcú spríjemniť každý svoj krok. Vo výsledku tak ide o ideálny a efektívny doplnok, ktorý poslúži pre maximálnu starostlivosť o pleť, vlasy alebo chrupavky. Jeho výhodou je aj verzia forte, ktorá je typická vyšším obsahom kyseliny hyalurónovej. Okrem toho je tento doplnok vhodný aj pre vegánov.

Kyselina hyalurónová Forte - GymBeam

Kyselina hyalurónová Forte a jej výhody

• jej úlohou je udržiavať vodu v bunkách organizmu
  • je vyhľadávaná ľuďmi, ktorí sa chcú maximálne starať o svoj vzhľad
  • ocení ju každý, kto túži po sviežej, mladistvej a dobre hydratovanej pleti
  • je prirodzenou súčasťou organizmu
  • obľubujú ju ľudia, ktorí sa chcú starať o funkciu chrupaviek
  • je vo verzii forte s vyšším obsahom kyseliny hyalurónovej
  • je vhodná aj pre vegánov

Objemové činidlo (sorbitol), kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý).

1 tabletu denne.

Nutričné hodnoty 1 tableta
Kyselina hyalurónová 100 mg

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Alergény: Môže obsahovať stopy lepku, sóje a mlieka.

Zmes číry
Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vegánsky áno
Forma tabletkovaný
HS kód 21069098: --- Ostatné
Skupina príchute prírodná chuť
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa
Vlasy, nechty a pokožka
Darčeky pre ňu
Proti starnutiu

Recenzie od zákazníkov Kyselina hyalurónová Forte - GymBeam
Prezeráte si:Kyselina hyalurónová Forte - GymBeam

Kyselinou hyalurónovú užívam už dlhší čas. Vystriedala som už viacero značiek, ale teraz som prešla na viaceré vitamíny a doplnky od GymBeam a môžem si ich len vynachváliť. Verím, že aj s týmto produktom to nebude inak.

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
90 tab. 11,95 € 8,95 €
Zlozenie
Dobry den,
chcem sa spytat ci tento produkt obshauje aj nejake Ecka/konzervanty v zlozeni ?
Dakujem
Zlozenie
Dobrý deň, na prípravu tabliet sa ako pomocné látky používajú bezpečné objemové činidlo sorbitol a protispekavé činidlo stearát horečnatý. Užívajte napr. ráno s raňajkami.
Dlhodobé užívanie
Prosím o info či sa dá uvedený produkt užívať trvalo alebo je vhodné po 3-4 mesiacoch vynechať úžívanie na nejakú dobu
Dlhodobé užívanie
Dobrý deň, produkt je možné užívať dlhodobo. Avšak pri každom doplnku výživy odporúčame po takých 3 mesiacoch urobiť pauzu.

Viktória, team GymBeam
Nutrične hodnoty
Dobrý deň keďže ani na obale ani na stránke som sa nedocitala, vedeli by ste mi špecifikovať nutrične hodnoty produktu???
Nutrične hodnoty
Dobrý deň, nutričná tabuľka je uvedená v spodnej časti popisu. Jedna tableta obsahuje 50 mg kyseliny hyalurónovej.