Hustle For That Muscle Pack - GymBeam

0%
0% (0)
Výrobca: GymBeam

Hustle For That Muscle Pack obsahuje starostlivo vybrané produkty, ktoré sú ideálne na naberanie svalov. V balíčku za zvýhodnenú cenu nájdete all-in-one zmes FueGain s vanilkovou príchuťou, multivitamín Vitality komplex, testosterónový booster Tribulus terrestris a šejker Steel White z nerezovej ocele.

Dlhodobo nedostupný

Hustle For That Muscle Pack - všetko potrebné pre rast svalov, podporu zdravia a starostlivosť o optimálnu hladinu testosterónu

Hustle For That Muscle Pack je tu pre všetkých, ktorí by radi nabrali nejaké tie svaly. Tento balíček za zvýhodnenú cenu totiž obsahuje základné suplementy pre rast svalov, starostlivosť o optimálnu hladinu testosterónu a celkovú podporu zdravia aj vitality.

 

Základom balíčka je preto unikátna all-in-one zmes FueGain, ktorá obsahuje kvalitné bielkoviny, rýchle aj pomalé sacharidy, starostlivo vybrané vitamíny, minerálne látky, vlákninu a zložky pre lepší výkon aj regeneráciu. Balíček je tak ideálny pre podporu svalového rastu, maximálnu športovú výkonnosť a efektívnu opravu mikrotraum vo svalových vláknach spôsobených cvičením. Zmes má lahodnú vanilkovú príchuť a obsahuje 446 kcal v jednej dávke. To ocenia všetci ektomorfovia, hardgaineri a každý, kto má problém zjesť dostatok kalórií z jedla. Aby ste si mohli FueGain vychutnať kedykoľvek a kdekoľvek, prihodili sme do balíčka aj praktický biely šejker Steel White z nerezovej ocele s objemom 750 ml.

 

S dosiahnutím cieľa v podobe nárastu svalovej hmoty môže pomôcť aj Tribulus terrestris. Ide o extrakt z kotvičníka zemného, ktorý funguje ako testosterónový booster. Táto rastlina je známa svojim obsahom steroidných saponínov. Tie vyhľadávajú športovci túžiaci po zvýšení hladiny testosterónu, lepších športových výkonoch či raste svalov.

 

Na podporu celkového zdravia a vitality sme do balíčka pridali aj multivitamín Vitality complex. Ten je určený na každodenné doplnenie optimálneho množstva vitamínov a minerálnych látok. Nájdete medzi nimi napríklad vitamín C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunity nielen počas tréningu. Nechýba však ani zinok, ktorý pomáha s udržaním normálnej hladiny testosterónu v krvi. Obsiahnutý horčík sa potom napríklad podieľa na znížení únavy a vyčerpania.

 

Pokiaľ chcete nabrať svaly, starať sa o optimálnu hladinu testosterónu a podporiť zdravie aj vitalitu alebo vo svojom okolí máte niekoho takého, je tento výhodný balíček ideálnou voľbou.

 

Hustle For That Muscle Pack a jeho výhody

  • obsahuje kombináciu produktov, ktoré sú ideálne pri naberaní svalov
  • je za zvýhodnenú cenu
  • all-in-one zmes FueGain pomáha s rastom a udržaním svalovej hmoty
  • obsahuje účinný testosterónový booster Tribulus terrestris
  • vďaka multivitamínu Vitality complex pomôže s podporou zdravia a vitality
  • o pitný režim a pohodlné užívanie suplementov sa postará nerezový šejker Steel White

 

Zloženie Hustle For That Muscle Packu

  1. FueGain - GymBeam - 2 500 g all-in-one zmesi v príchuti vanilka.
  2. Multivitamín Vitality complex - GymBeam - 60 kapsúl s obsahom vitamínov, minerálnych látok a ďalších prospešných zložiek.
  3. Tribulus terrestris - GymBeam - 120 tabliet testosterónového boosteru.
  4. Šejker Steel White 750 ml - GymBeam - praktický biely šejker z nerezovej ocele s objemom 750 ml.
Detail produktu
Vyrobené v EU
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Právna kategória výrobku Potraviny na osobitné výživové účely
EAN 8586022216800
HS kód 29369000: - Ostatné, vrátane prírodných koncentrátov
Počet kusov na palete 1 ks
Počet kusov v balení 1 ks
Brutto váha 3.53 kg
Dĺžka 43.50 cm
Šírka 32.50 cm
Výška 23.50 cm
Hlavná kategória Darčekové balíčky
Ostatné kategórie Darčeky
Darčeky pre neho

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Hustle For That Muscle Pack - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Hustle For That Muscle Pack - GymBeam
Vaše hodnotenie
Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď