HMB6 1000 - Activlab

HMB6 1000 obsahuje beta-hydroxy beta-methylbutytrát vápenatý (Ca-HMB) a vitamín B6. V jednej dávke obsahuje až 300 mg HMB. Podieľa sa na syntéze proteínov a jeho vplyvom sa zvyšuje schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov, podporuje tiež budovanie svalovej sily. Vitamín B6 pomáha udržiavať správny metabolizmus proteínov a glykogénu.

Cena od:

Cena od: 12,9

Skladom bude Vám doručené 22.08.2017 (Utorok)

BaleniePríchuťOdporúčaná cenaVaša cena
120 tabunflavored13,95 €12,90 €
230 tabunflavored18,95 €16,95 €
 

HMB6 1000 - bráni rozpadu bielkovín, podporuje rast svalovej hmoty a sily, posilňuje spaľovanie tukov a imunitný systém

HMB6 1000 obsahuje beta-hydroxy beta-methylbutytrát vápenatý (Ca-HMB) a vitamín B6. HMB je bioaktívny metabolit esenciálnej aminokyseliny Leucín, ktorý sa tvorí v dôsledku katabolizmu. Podieľa sa na syntéze proteínov a jeho vplyvom sa zvyšuje schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov, podporuje tiež budovanie svalovej sily. Vitamín B6 pomáha udržiavať správny metabolizmus proteínov a glykogénu.


HMB6 1000 activlab


HMB6 1000 znižuje schopnosť odbúravania bielkovín z tela, chráni bunky svalov pred poranením počas tréningu a má silný antikatabolický účinok. Odbúravanie proteínov je minimalizované, preto sa proteínová rovnováha pomocou HMB nakláňa v prospech nárastu svalovej hmoty. Posilňuje imunitný systém.

 

HMB6 1000 a jeho výhody

  • zabraňuje rozkladu bielkovín
  • podporuje rast svalovej hmoty a sily
  • podporuje zníženie telesného tuku
  • posilňuje imunitný systém

 

Zloženie

Beta-hydroxy beta-methylbutytrát, vápnik, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, stearan horečnatý, pyridoxín hydrochlorid.

 

Dávkovanie

V tréningové dni 1 tabletka 30 min pred tréningom, 1 tabletka po tréningu a 1 tabletka pred spaním. V netréningové dni 1 tabletka pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 tab)
Ca-HMB3000 mg
Vitamín B64,2 mg

 

Upozornenie

Výživový doplnok.Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vedľajšie účinky nie sú známe. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Produkt môže obsahovať stopy sóje, pšenice a orechov. Produkt skladovať v suchu, v uzavretom balení, na mieste neprístupnom pre malé dieťa. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: HMB6 1000 - Activlab

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte HMB6 1000 - Activlab

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code