HMB6 1000 - Activlab

Výrobca: ActivLab

HMB6 1000 obsahuje beta-hydroxy beta-methylbutytrát vápenatý (Ca-HMB) a vitamín B6. V jednej dávke obsahuje až 300 mg HMB. Podieľa sa na syntéze proteínov a jeho vplyvom sa zvyšuje schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov, podporuje tiež budovanie svalovej sily. Vitamín B6 pomáha udržiavať správny metabolizmus proteínov a glykogénu.

Dlhodobo nedostupný

HMB6 1000 - bráni rozpadu bielkovín, podporuje rast svalovej hmoty a sily, posilňuje spaľovanie tukov a imunitný systém

HMB6 1000 obsahuje beta-hydroxy beta-methylbutytrát vápenatý (Ca-HMB) a vitamín B6. HMB je bioaktívny metabolit esenciálnej aminokyseliny Leucín, ktorý sa tvorí v dôsledku katabolizmu. Podieľa sa na syntéze proteínov a jeho vplyvom sa zvyšuje schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov, podporuje tiež budovanie svalovej sily. Vitamín B6 pomáha udržiavať správny metabolizmus proteínov a glykogénu.

HMB6 1000 activlab

HMB6 1000 znižuje schopnosť odbúravania bielkovín z tela, chráni bunky svalov pred poranením počas tréningu a má silný antikatabolický účinok. Odbúravanie proteínov je minimalizované, preto sa proteínová rovnováha pomocou HMB nakláňa v prospech nárastu svalovej hmoty. Posilňuje imunitný systém.

HMB6 1000 a jeho výhody

• zabraňuje rozkladu bielkovín
  • podporuje rast svalovej hmoty a sily
  • podporuje zníženie telesného tuku
  • posilňuje imunitný systém

Beta-hydroxy beta-methylbutytrát, vápnik, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, stearan horečnatý, pyridoxín hydrochlorid.

V tréningové dni 1 tabletka 30 min pred tréningom, 1 tabletka po tréningu a 1 tabletka pred spaním. V netréningové dni 1 tabletka pred spaním.

Nutričné hodnoty1 dávka (3 tab)
Ca-HMB 3000 mg
Vitamín B6 4,2 mg

Výživový doplnok.Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vedľajšie účinky nie sú známe. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Produkt môže obsahovať stopy sóje, pšenice a orechov. Produkt skladovať v suchu, v uzavretom balení, na mieste neprístupnom pre malé dieťa. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Hlavná kategória HMB
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty