Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

HMB6 1000 - Activlab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
80 %

HMB6 1000 obsahuje beta-hydroxy beta-methylbutytrát vápenatý (Ca-HMB) a vitamín B6. V jednej dávke obsahuje až 300 mg HMB. Podieľa sa na syntéze proteínov a jeho vplyvom sa zvyšuje schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov, podporuje tiež budovanie svalovej sily. Vitamín B6 pomáha udržiavať správny metabolizmus proteínov a glykogénu.

Dlhodobo nedostupný

HMB6 1000 - bráni rozpadu bielkovín, podporuje rast svalovej hmoty a sily, posilňuje spaľovanie tukov a imunitný systém

HMB6 1000 obsahuje beta-hydroxy beta-methylbutytrát vápenatý (Ca-HMB) a vitamín B6. HMB je bioaktívny metabolit esenciálnej aminokyseliny Leucín, ktorý sa tvorí v dôsledku katabolizmu. Podieľa sa na syntéze proteínov a jeho vplyvom sa zvyšuje schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov, podporuje tiež budovanie svalovej sily. Vitamín B6 pomáha udržiavať správny metabolizmus proteínov a glykogénu.


HMB6 1000 activlab


HMB6 1000 znižuje schopnosť odbúravania bielkovín z tela, chráni bunky svalov pred poranením počas tréningu a má silný antikatabolický účinok. Odbúravanie proteínov je minimalizované, preto sa proteínová rovnováha pomocou HMB nakláňa v prospech nárastu svalovej hmoty. Posilňuje imunitný systém.

 

HMB6 1000 a jeho výhody

  • zabraňuje rozkladu bielkovín
  • podporuje rast svalovej hmoty a sily
  • podporuje zníženie telesného tuku
  • posilňuje imunitný systém

 

Zloženie

Beta-hydroxy beta-methylbutytrát, vápnik, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, stearan horečnatý, pyridoxín hydrochlorid.

 

Dávkovanie

V tréningové dni 1 tabletka 30 min pred tréningom, 1 tabletka po tréningu a 1 tabletka pred spaním. V netréningové dni 1 tabletka pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 tab)
Ca-HMB 3000 mg
Vitamín B6 4,2 mg

 

Upozornenie

Výživový doplnok.Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vedľajšie účinky nie sú známe. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Produkt môže obsahovať stopy sóje, pšenice a orechov. Produkt skladovať v suchu, v uzavretom balení, na mieste neprístupnom pre malé dieťa. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Recenzie od zákazníkov

HMB6 1000 - Activlab

Globálne hodnotenie produktu

80%
80%
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie HMB6 1000 - Activlab

Write Your Own Review
Prezeráte si:HMB6 1000 - Activlab
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

HMB6 1000 - Activlab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď