Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

HMB 180 tab - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

HMB od Myproteinu je vhodný pre úplných začiatočníkov  k oddialenie bolestivosti svalstva . Tiež pre všetky silových športovcov najmä v silovom obd.prípravy. Spolu s kreatínom ma veľmi pozitívny vplyv na rast svlaov .
Vytrvalostný športovci, najmä cyklisti HMB užívajú pre oddialenie katabolických dejov vo svaloch .

Dlhodobo nedostupný

HMB 

Kulturisti robia veľké pokroky v ich začiatkoch, tréningov, ale navzory adekvátnej výžive a periodizáciu často dosahujú útlmu. Počas tvrdého tréningu je veľa telesných látok skôr zničené než vybudované. HMB pomáha chrániť svalové tkanivo zvýšením proteínového obsahu buniek, zatiaľ čo súčasne pôsobí antikatabolicky. HMB teda slúži ako ochrana svalovej hmoty.

HMB možno nájsť aj v niektorých potravinách, ako sú sumce, lucerna a je tiež prirodzenou súčasťou materského mlieka ( mledzivo, kolostrum ), ale je ťažké ho dostatočne zaradiť do bežnej stravy.

HMB boli objavené v roku 1950 a boli skúmané po niekoľko desaťročí , ale naozaj populárne sa stali v oblasti športovej výživy až okolo roku 1995.

Štúdie v minulosti o HMB hovorili vo vzťahu so spomaľovaním katabolizácii svalových bielkovín, rovnako ako vo vzťahu s podporou svalov pri chudnutí, čo znamená, že má pre tkanivá skromný ale predsa znateľný stavebné efekt. Predchádzajúce štúdie ukázali, že suplementácia HMB tiež znižujú hladinu cholesterolu a pomáhajú posilňovať imunitný systém.

Dávkovanie

2 tablety 3x denne s jedlom.

Nutričné informácie

( v 2 tbl. )

HMB ( Beta - hydroxy beta - methylbutyrate): 1000mg

HMB ( Beta - hydroxy beta - methylbutyrate ), Microcrystalická Celulóza ( Bulking Agent ), PVP ( Binding Agent ), Modified Maize Based Starch ( Binding Agent ), magnéziumstearát ( Anti - Caking Agent ).

Neobsahuje pridané farbivá , kvasnice , lepok a škrob . Bez pridanej soli.

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Recenzie od zákazníkov

HMB 180 tab - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:HMB 180 tab - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

HMB 180 tab - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď