Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

HMB 150 tab - Fitmax

Hmb zvyšuje svalovú hmotu a urýchľuje regeneráciu. Zvýšenie HMB výrazne zlepšuje vašu fyzickú a psychickú kondíciu.
Dlhodobo nedostupný

HMB

Zvyšuje svalovú hmotu urýchľuje regeneráciu Zvyšuje využitie tuku ako energia HMB + FitMax® kyselina (3-hydroxy-3-methylmáselné) je potravinový doplnok, ktorý sa vyskytuje v malých množstvách v potravinách živočíšneho pôvodu.

Jeho zvýšený prívod vo forme doplnku výrazne zlepšiť fyzickú kondíciu, a to predovšetkým vďaka nárastu svalovej hmoty. Telo je tvorené z leucyny- esenciálne aminokyseliny, ktorá je zdrojom vzniku HMB v pečeni a svaloch. HMB suplementácia FitMax® + je účinný, pokiaľ ide o rast svalovej hmoty a sily, anaeróbne výkonu a zníženie poškodenia svalových buniek (z dôvodu pozitívneho vplyvu na aktivitu kreatínkinázy enzymu- ktorého koncentrácia sa znižuje drasticky v dôsledku intenzívneho cvičenia).

Ďalšie akcie FitMax® HMB + je podporovať imunitný systém. Dodatok tiež prispievajú k bunkovej syntézy cholesterolu vo svaloch. Udržiavanie zdravého syntézu cholesterolu slúži na posilnenie štruktúru a funkciu bunkových membrán. Blokovanie syntézy cholesterolu, ktorá sa vyskytuje ako výsledok silného tréningu môže viesť k rýchlemu poškodeniu a dokonca aj smrť svalových buniek. FitMax® HMB + má vplyv na zníženie frakcie LDL cholesterolu v krvi, čím sa znižuje riziko vzniku kardiovaskulárnych ochorení.

FitMax® HMB + upravuje metabolizmus proteínov priamymi účinkami na hormonálne receptory, a tým, že vyvíja inhibičný účinok na aktivitu enzýmov zodpovedných za degradáciu svalových bielkovín. FitMax® antikatabolický účinok HMB + bude umocnený, ak spojíme kyseliny, arginín, glutamín a. Spoločnosť FitMax® uvedený ako rozsiahle použitie HMB vyvinula produkt s perfektne zladenými časti, a dávka vitamínu B6 obohatený ďalej podporovať rozdelenie mastných kyselín a absorpcii látky budovy.

Odporúčané dávkovanie

Training Day: 2 tablety, 3 krát denne.

Non-tréningový deň: 2 tablety, 3 krát denne.

Zloženie

FitMax® HMB + Veľkosť porcie: 2 kapsule

Počet dávok v balení: 150

Obsah: 1 porcia (2 kapsule.) Vrátane:% DZ Kyselina CaHMB (3-hydroxy-3-methylmáselné) 2700mg vrátane čistého HMB 2160mg Vitamín B6 1 mg

Recenzie od zákazníkov

HMB 150 tab - Fitmax

Write Your Own Review
Prezeráte si:HMB 150 tab - Fitmax
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

HMB 150 tab - Fitmax

Napíšte otázku
Napísať odpoveď