HMB 1250 XXL - ActivLab

HMB 1250 XXL je výživový doplnok, ktorý stimuluje rast svalovej hmoty a sily, zrýchľuje regeneráciu a obnovu svalovej hmoty, podporuje udržiavanie pozitívnej dusíkovej bilancie. Navyše, podporuje spaľovanie tukov a zlepšuje proces chudnutia. Každá tableta obsahuje až 1250 mg HMB-Ca, a to je 1000 mg čistého HMB.

Cena od:

Cena od: 12,94

Skladom bude Vám doručené 24.01.2017 (Utorok)

120 tabunflavored15,95 €12,94 €
BaleniePríchuťPôvodná cenaVaša cena
 

HMB 1250 XXL: pokročilá formula, ktorá bráni katabolizmu, podporuje rast svalov a spaľovanie tukov

HMB (hydroxy-metyl-butyrát) 1250 XXL je bioaktivný metabolit esenciálnej aminokyseliny leucínu. Jeho vplyvom rastie schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov. Znižuje schopnosť s ketogénnym účinkom odbúravania bielkovín z tela a chráni bunky svalov pred poranením počas tréningu, má silný antikatabolický účinok. Odbúravanie proteínov je minimalizované, preto sa proteínová rovnováha pomocou HMB nakláňa v prospech nárastu svalovej hmoty. Tu je možné pozorovať postupný, dlhodobý účinok HMB.

 HMB 1250 XXL

 

Každá tabletka HMB 1250 XXL obsahuje až 1250 mg HMB-Ca, to je 1000 mg čistého HMB. Doplnok je odporúčaný pre aktívnych ľudí, výkonnostných športovcov a tiež zlepšuje proces chudnutia.

 

HMB 1250 XXL a jeho výhody

  • až 1250 mg HMB-Ca v každej tabletke
  • zabraňuje rozpadu bielkovín
  • podporuje budovanie svalovej sily a hmotnosti
  • podporuje zníženie tuku
  • posilňuje imunitný systém

 

Zloženie

B-hydroxy-B-methylbutytrát, mastná kyselina E570, želatína.

 

Dávkovanie

V tréningové dni 1 tabletka 30 min pred tréningom, 1 tabletka po tréningu a 1 tabletka pred spaním. V netréningové dni 1 tabletka pred spaním. Maximálna denná dávka nesmie byť prekročená.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 tab)
HMB-Ca1250 mg
   z toho HMB1000 mg 

 

Upozornenie

Výživový doplnok.Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vedľajšie účinky nie sú známe. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Produkt môže obsahovať stopy sóje, pšenice a orechov. Produkt skladovať v suchu, v uzavretom balení, na mieste neprístupnom pre malé dieťa. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: HMB 1250 XXL - ActivLab

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte HMB 1250 XXL - ActivLab

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code