Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

HMB 1250 XXL - ActivLab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
100 %

HMB 1250 XXL je výživový doplnok, ktorý stimuluje rast svalovej hmoty a sily, zrýchľuje regeneráciu a obnovu svalovej hmoty, podporuje udržiavanie pozitívnej dusíkovej bilancie. Navyše, podporuje spaľovanie tukov a zlepšuje proces chudnutia. Každá tableta obsahuje až 1250 mg HMB-Ca, a to je 1000 mg čistého HMB.

Dlhodobo nedostupný

HMB 1250 XXL: pokročilá formula, ktorá bráni katabolizmu, podporuje rast svalov a spaľovanie tukov

HMB (hydroxy-metyl-butyrát) 1250 XXL je bioaktivný metabolit esenciálnej aminokyseliny leucínu. Jeho vplyvom rastie schopnosť rastu svalov a spaľovania tukov. Znižuje schopnosť s ketogénnym účinkom odbúravania bielkovín z tela a chráni bunky svalov pred poranením počas tréningu, má silný antikatabolický účinok. Odbúravanie proteínov je minimalizované, preto sa proteínová rovnováha pomocou HMB nakláňa v prospech nárastu svalovej hmoty. Tu je možné pozorovať postupný, dlhodobý účinok HMB.

  HMB 1250 XXL

 

Každá tabletka HMB 1250 XXL obsahuje až 1250 mg HMB-Ca, to je 1000 mg čistého HMB. Doplnok je odporúčaný pre aktívnych ľudí, výkonnostných športovcov a tiež zlepšuje proces chudnutia.

 

HMB 1250 XXL a jeho výhody

 • až 1250 mg HMB-Ca v každej tabletke
 • zabraňuje rozpadu bielkovín
 • podporuje budovanie svalovej sily a hmotnosti
 • podporuje zníženie tuku
 • posilňuje imunitný systém

 

Zloženie

B-hydroxy-B-methylbutytrát, mastná kyselina E570, želatína.

 

Dávkovanie

V tréningové dni 1 tabletka 30 min pred tréningom, 1 tabletka po tréningu a 1 tabletka pred spaním. V netréningové dni 1 tabletka pred spaním. Maximálna denná dávka nesmie byť prekročená.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 tab)
HMB-Ca 1250 mg
   z toho HMB 1000 mg 

 

Upozornenie

Výživový doplnok.Stanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vedľajšie účinky nie sú známe. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Produkt môže obsahovať stopy sóje, pšenice a orechov. Produkt skladovať v suchu, v uzavretom balení, na mieste neprístupnom pre malé dieťa. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Recenzie od zákazníkov

HMB 1250 XXL - ActivLab

Globálne hodnotenie produktu

100%
100%
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Ak hľadáte nejaký nový doplnok, toto je vaša voľba. Po niekoľkých týždňoch sa dostavil pomerne dosť veľký nárast sily ako aj svalovej hmoty. Určite by som odporučil každému, aby vyskúšal aspoň na tie 3 mesiace.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie HMB 1250 XXL - ActivLab

 1. 100%

  HMB

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super
  Ak hľadáte nejaký nový doplnok, toto je vaša voľba. Po niekoľkých týždňoch sa dostavil pomerne dosť veľký nárast sily ako aj svalovej hmoty. Určite by som odporučil každému, aby vyskúšal aspoň na tie 3 mesiace.
Write Your Own Review
Prezeráte si:HMB 1250 XXL - ActivLab
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

HMB 1250 XXL - ActivLab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď