Hericium - VemoHerb

Výrobca: VemoHerb

Hericium je 650 mg rastlinný extrakt z korálovca ježovitého vo forme vegánskych kapsúl. Táto huba je veľmi známa najmä v Ázii, kde ju využívajú ľudia, ktorí usilujú o podporu nervového systému, mozgovej činnosti a pamäte.

Hericium - 650 mg extrakt z korálovca ježovitého, ktorý známy pre podporu nervového systému, mozgovej činnosti a pamäte

Hericium je 650 mg extrakt zo snehobielej exotickej huby menom korálovec ježovitý (Hericium erinaceus), ktorá pochádza z Ázie. Rastie na popadaných stromoch, najmä na červenom dube a je známa pod rôznymi názvami. V Ázii ju využívajú najmä tí, ktorí usilujú o podporu nervového systému, mozgovej činnosti a pamäte. Korálovec ježovitý navyše patrí medzi nootropiká a je známy aj ako náhrada kávy, používaná pre zvýšenie koncentrácie.

Okrem toho sa používa aj ako prísada do jedál a je predmetom výskumov pre svoje potenciálne účinky na tráviacu sústavu či pečeň. Huba korálovec ježovitý obsahuje polysacharidy, steroly, stopové prvky a minerály. Je vo forme kapsúl, ktorých užívanie je veľmi pohodlné a navyše sú vhodné aj pre vegánov.

Hericium a jeho výhody

• je 650 mg extrakt z korálovca ježovitého
  • je využívaná ľuďmi, ktorí usilujú o podporu nervového systému, mozgovej činnosti a pamäte
  • je predmetom výskumov pre svoje potenciálne účinky na traviacu sustavu a pečeň
  • má formu kapsúl s vegánskym zložením

Suchý extrakt z hericia (Hericium erinaceus) 650 mg, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza, plnidlo (maltodextrín), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Užívajte 1 kapsulu 3-krát denne. Zapite dostatočným množstvom tekutín. Pre maximálny účinok dodržujte 8-týždňový cyklus s 2-týždňovou prestávkou.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt z hericia (Hericium erinaceus)* 650 mg

*obsahuje minimálně 30 % polysacharidov a 20 % ß-glukánov

Doplnok stravy. Dodržujte odporúčaný postup dávkovania. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom a tmavom mieste mimo dosahu detí.

Hlavná kategória Huby
Vegánsky áno