Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Háky Power Hooks 3300 - Power System

Výrobca: Power System

Kovové háky, power hooks od spoločnosti Power System. Kovové háky sú určené pre zoslinenie úchopu pri ťažkých ťahových a príťahových cvikoch.

Dlhodobo nedostupný

Kovové háky power hooks

Kovové háky sú určené pre zoslinenie úchopu pri ťažkých ťahových a príťahových cvikoch a pri precvičovaní brušných svalov vo vise na hrazde. Sú preto maximálne vhodné hlavne pre precvičenie chrbtového svalstva a aby nebol Váš úchop to čo Vás limituje pri budovaní masívneho chrbta. Pomáhajú aj pri precvičení vzpriamovačov trupu (mŕtve ťahy), zadnej strany stehien a už spomínaného brucha.

Háky sú vyrobené z ušľachtilej ocele, ktorá je maximálne odolná proti spätnému otvoreniu i pri použití najvyšších možných váh. Do dlaňovej časti sú háčky pripevnené cez chrát ruky polstrovaným materiálom, ktorý je vyrobený špeciálne pre odolávanie vysokému stupňu zaťaženia. Otvorenie a uzatvorenie chrbtovej časti ruky je zaistené dvojicou protichodných suchých zipsov, ktoré sú testované na veľmi vysoké zaťaženie a extra dlhú životnosť.

 

 

 

Recenzie od zákazníkov

Háky Power Hooks 3300 - Power System

Write Your Own Review
Prezeráte si:Háky Power Hooks 3300 - Power System
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Čína
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Háky Power Hooks 3300 - Power System

Napíšte otázku
Napísať odpoveď