Guilty Pleasure Pack - GymBeam

Dlhodobo nedostupný

Guilty Pleasure Pack obsahuje dobroty pre zdravé maškrtenie, ktoré telu navyše dodajú aj potrebné bielkoviny

Guilty Pleasure Pack je ideálny pre milovníkov zdravého maškrtenia, pretože je nabitý len zdravými dobrotami. Tie telu dodajú potrebné živiny, zaženú hlad, a navyše uspokoja aj chute na sladké. V balíčku nájdete Proteinovú nátierku MoiMüv s lieskovoorieškovou príchuťou. neobsahuje palmový olej ani GMO a je sladená iba maltitolom, ktorý má výrazne nižšie množstvo kalórií ako cukor. Vďaka tomu je skvelou alternatívou ku klasickým sladkým nátierkam. Vychutnať si ju môžete v kaši alebo napríklad s jogurtom a Proteínovou granolou s čokoládou. Tá si vás získa chrumkavou konzistenciou a skvelým zložením, ktorého základ tvoria ovsené vločky, sójový proteín a čokoláda.

A čo nesmie chýbať v špajze žiadneho správneho maškrtníka? No predsa chrumkavá oblátka MoiMüv Protein Wafer s príchuťou lieskového orieška. Tá poteší nielen skvelou chuťou, ale aj premysleným zložením. Má totiž vysoký obsah bielkovín a zároveň sa môže pochváliť nízkym podielom cukru. Poslúži vám tak ako zdravý snack po tréningu alebo kedykoľvek inokedy počas dňa.

Rovnako si môžete pochutnať na lahodných proteínových sušienkach MoiMüv. Tie vám tiež kedykoľvek pomôžu doplniť bielkoviny a spoľahlivo zahnať chuť na sladké. No a nezabudli sme ani na milovníkov slaných dobrôt. Na nich totiž čakajú proteínové čipsy s príchuťou morskej soli, ktoré sú skvelou alternatívou ku klasickým vyprážaným zemiačikom.

Pokiaľ máte vo svojom okolí človeka, ktorý miluje maškrtenie a zároveň mu nie je jedno, čo je, potešte ho týmto balíčkom plným zdravých dobrôt za zvýhodnenú cenu.

Guilty Pleasure Pack a jeho výhody

• obsahuje plno zdravých dobrôt, ktoré majú vysoký podiel bielkovín
  • nechýba proteínová nátierka MoiMüv, ktorá chutí skvele na pečive aj v kaši
  • proteínovú granolu si môžete vychutnať s mliekom, jogurtom alebo samotnú
  • MoiMüv Protein Wafer poteší chrumkavosťou a neodolateľnou chuťou
  • proteínové čipsy sú ideálnou alternatívou klasických vyprážaných zemiačikov

Zloženie Guilty Pleasure Packu

1. Proteínová nátierka MoiMüv - GymBeam - 400 g v lahodnej lieskovoorieškovej príchuti.
  2. Proteínová granola s čokoládou - GymBeam - 300 g chrumkavej zmesi ovsených vločiek, sójového a hrachového proteínu aj čokolády.
  3. MoiMüv Protein Wafer GymBeam - 40 g chrumkavá oblátka s obľúbenou príchuťou lieskového orieška.
  5. 1x Proteínové čipsy - GymBeam - 40 g balenie s príchuťou morskej soli.
Hlavná kategória Darčekové balíčky
Bez umelých sladidiel nie