Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Green Tea Extract 120 tab - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %
Green Tea Extract je výťažok zo zelného čaju, tento výživový doplnok je veľmi silný a účinný antioxidant, ktorý ma termogénne účinky, vplívajúce na chudnutie. Okrem iného prispieva k zlepšeniu imunitného systému. Jedna tableta obsahuje 50 mg extraktu zo zeleného čaju.
Dlhodobo nedostupný

Green Tea Extract

Zelený čaj je sám o sebe jedným z najzdravších nápojov, ponúka veľa zdravotných výhod vďaka svojej vysokej koncentrácie radu telu prospešných látok. Obsahuje bohaté množstvo vitamínov a minerálnych látok a je vynikajúci všestranný doplnok ku každej diéte. Hlavné účinné látky v zelenom čaji, ktoré ho robia neobyčajným sú polyfenoly.

Polyfenoly sa nachádzajú v mnohých rastlinách vrátane hrozna a iných plodov a sú jedným z najsilnejších antioxidantov. Najbohatší zdroj polyfenolov v prírode je čajový krík Camellia Sinensis.

Antioxidanty hrajú niekoľko dôležitých rolí v tele, ale najdôležitejšia je tá, ktorá minimalizuje poškodenie buniek, ktoré boli poškodené vekom a prítomnosťou voľných radikálov v našej strave.

Hlavnou účinnou látkou v zelenom čaji je chemická epigallocatechin gallate (EGCG), jeden z najsilnejších antioxidantov polyfenolov, ktoré pôsobia okolo 100 krát viac ako u vitamínu C.

Tabletky z extraktu zeleného čaju ponúkajú všetky rovnaké výhody ako jeho pitie, ale to všetko vhodnejším spôsobom. Sú vyrobené zo skutočných čajových lístkov a je špeciálne vyrobený aby sa zabránilo strate výhod, ktoré sú získané pri používaní doplnku.

Výhody

  • silný antioxidant
  • termogénne účinky, ktoré pomáhajú pri chudnutí
  • môže prispieť k zlepšeniu imunitného systému

Odporúčané dávkovanie 

Ako doplnok stravy užívajte 1 tabletu 1-3 krát denne s jedlom.

Balenie obsahuje 120 alebo 360 tabliet, t. j. 120 alebo 360 dávok

Nutričné informácie

Výťažok zo zeleného čaju (20:1): 50 mg (zodpovedá 1000 mg zeleného čaju)
Kofeín: 4 mg
Katechínov: 20 mg
Polyfenoly: 30 mg

Zloženie

Zelený čaj 5:1 extrakt, mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, modifikovaný kukuričný škrob, magnéziumstearát

Upozornenie

Nadmerná konzumácia zeleného čaju môže spôsobiť nervove podráždenie a nespavosť kvôli obsahu kofeínu. Neobsahuje umelé farbivá, konzervanty, kvasnice, glutén, škrob a laktózu. Bez pridanej soli a cukru. Bez GMO.

Recenzie od zákazníkov

Green Tea Extract 120 tab - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Green Tea Extract 120 tab - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Green Tea Extract 120 tab - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď