Glycín 1000 mg - NOW Foods

Výrobca: NOW Foods

Glycín je neesenciálna aminokyselina vo forme vegánskych kapsúl. V našom organizme sa podieľa na dôležitých procesoch. Je súčasťou bielkovín, ktoré sú kľúčové pre rast a udržanie svalov. Je tiež vyhľadávaný ľuďmi, ktorí usilujú o skvalitnenie spánku alebo zlepšenie kognitívneho výkonu.

Dlhodobo nedostupný

Glycín - vegánske kapsule s obsahom neesenciálnej aminokyseliny, ktorá má vplyv na syntézu bielkovín

Glycín je neesenciálna aminokyselina vo forme vegánskych kapsúl. Jedna dávka obsahuje 3000 mg glycínu, ktorý má v našom organizme nepostrádateľnú úlohu. Podieľa sa totiž na kľúčových procesoch, medzi ktoré patrí napríklad syntéza bielkovín. Vďaka nej sú svaly udržiavané a rastú. Navyše je tiež primárnou súčasťou kolagénu, dôležitého pre zdravie kĺbov a mladistvý vzhľad pokožky. Aj preto je glycín vyhľadávaný nielen športovcami, ktorí chcú maximálne podporiť svoju snahu počas tréningov.

Okrem toho je spoločne s ďalšími dvoma aminokyselinami arginínom a metionínom nutný pre výrobu kreatínu hlavne v pečeni a obličkách. Glycín je tiež vyhľadávaný ľuďmi, ktorí usilujú o skvalitnenie spánku alebo zlepšenie kognitívneho výkonu. Tieto vegánske kapsule sa postarajú o to, aby ste naplnili jeho denný príjem a maximálne podporili vašu športovú výživu. Navyše neobsahujú žiadne pridané látky a pýšia sa čistým zložením.

Glycín a jeho výhody

• obsahuje 3000 mg glycínu v jednej dávke
  • má formu kapsúl
  • je vyhľadávaný ľuďmi, ktorí usilujú o skvalitnenie spánku
  • má potenciálny vplyv na zlepšenie kognitívneho výkonu
  • je súčasťou tvorby kreatínu
  • je vhodný aj pre vegánov
  • má čisté zloženie bez pridaných látok

Hypromelóza (celulózová kapsula), hydroxypropylcelulóza, kyselina stearová (rastlinný zdroj) a oxid kremičitý.

Užívajte 3 kapsuly denne, najlepšie nalačno.

Nutričné hodnoty1 dávka (3 kapsuly)
Glycín 3 g (3000mg)

Produkt je určený pre dospelých. Ak ste tehotná / kojíte, užívate lieky alebo máte zdravotné ťažkosti, poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. V tomto produkte sa môžu vyskytnúť prirodzené farebné odchýlky. Po otvorení skladujte na chladnom a suchom mieste.

Alergénové upozornenie: Nie je vyrobené z pšenice, lepku, sóje, mlieka, vajec, rýb, mäkkýšov ani zo stromových orechov. Vyrába sa v závode GMP, ktorý spracováva ďalšie zložky obsahujúce tieto alergény.

Vyrobené v Spojené štáty
Hlavná kategória Pre lepší spánok