Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Glutamine Drive Black 150 g - Nutrex

Výrobca: Nutrex

Glutamine Drive black je aminokyselina glutamín, ktorá zvyšuje koncentráciu aminokyselín vo svaloch, čím napomáha ich rastu, znižuje tvorbu toxického čpavku v tele a zlepšuje vstrebateľnosť kreatínu. Tento produkt je 100% čistý a atestovaný L-glutamín, pomocou ktorého dosiahnete maximálny výkon svalov a ich regeneráciu.

Dlhodobo nedostupný

Glutamine Drive Black: aminokyselina glutamín pre lepší výkon a regeneráciu

Glutamine Drive black je glutamín, zásadná aminokyselina, ktorá tvorí až 60% všetkých aminokyselín vo svalovine. Aminokyselina Glutamín zvyšuje koncentráciu aminokyselín vo svaloch, čím napomáha ich rastu, znižuje tvorbu toxického čpavku v tele a zlepšuje vstrebateľnosť kreatínu. Pri skutočne tvrdom silovom alebo aeróbnom tréningu môže byť nedostatok glutamínu tým chýbajúcim stupňom k dosiahnutiu potrebnej sily, vytrvalosti a rýchlejšieho rozvoja svalov. Glutamín je síce prítomný v krvnej plazme každého z nás, výskumy však dokazujú, že spotreba glutamínu počas stresu sprevádzajúceho intenzívny tréning je až niekoľkokrát vyššia, čo pri nedostatočnom doplnení znamená rýchly pokles hladiny glutamínu a následný pokles sily, vytrvalosti a tiež spomalenie regenerácie svalových buniek po tréningu.

 

Nízka úroveň glutamínu v krvnej plazme potom môže vplyvom stresu postupne spôsobiť rýchlu stratu svalovej hmoty, na ktorej ste tak ťažko pracovali. Doplnenie výživy Glutamínom Drive Black od Nutrex výrazne pomáha tieto negatívne príznaky tréningu obmedziť na minimum a dovoľuje tak svalom maximálny výkon. Nutrex Glutamine Drive Black obsahuje iba atestovanú a čistú formu L-glutamínu a jeho používanie znamená pre telo oveľa viac, než len ochranu pred pretrénovaním. Viacero klinických štúdií potvrdilo, že glutamín pomáha k rýchlejšiemu nárastu objemu a sily vplyvom lepšej potréningovej regeneracie. Pomáhá svalom rásť zvýšením syntézy proteínov.

  glutamine drive black glutamín

 

Glutamín zvyšuje koncentráciu aminokyselín v zotavujúcich sa svaloch, a taktiež zvyšuje syntézu proteínov. To znamená, že sval sa zotavuje rýchlejšie, čo prispieva k Vášmu rastu objemu aj sily. Znižuje tvorbu čpavku, ktorý je toxický pre svalové bunky. Umožňuje lepšie vstrebávanie kreatínu. Pomáha k dosiahnutiu perfektného tréningu a napumpovaniu, pretože vplyvom zlepšenia krvného zásobenia tkanív odstraňuje únavu, ktorá tomu bráni. Má tiež priaznivý vplyv na vyplavovanie rastového hormónu.

 

Glutamine Drive black a jeho výhody

  • zvyšuje koncentráciu aminokyselín vo svaloch
  • zvyšuje vstrebateľnosť kreatínu
  • maximálny výkon svalov
  • čistá atestovaná forma L-glutamínu
  • pomáha k rýchlejšiemu nárastu objemu a sily

 

Zloženie

100% L-glutamín

 

Dávkovanie

1 odmerku rozpustíme vo vode. Používame okamžite po tréningu. V prípade použitia spoločne s kreatínom: 30 minút pred a 30 minút po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 odmerka (5 g)
L-glutamín 5000 mg 

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Recenzie od zákazníkov

Glutamine Drive Black 150 g - Nutrex

Write Your Own Review
Prezeráte si:Glutamine Drive Black 150 g - Nutrex
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Glutamine Drive Black 150 g - Nutrex

Napíšte otázku
Napísať odpoveď