Glutamín Peptid - GymBeam

Glutamín Peptid je aminokyselina, ktorá potlača svalovú únavu po náročných tréningoch, výrazne urýchľuje regeneráciu a prospieva celkovému zdraviu. Peptidy umožňujú lepšie využiť vyššie dávky glutamínu. V porovnaní s l-glutamínom sú glutamínové peptidy stabilnejšie, ľahko stráviteľné a rýchlejšie sa vstrebávajú. 

Cena od:

Cena od: 0

Dlhodobo nedostupné

 

Glutamín Peptid: lepšie využiteľný glutamín, ktorý výrazne skráti regeneráciu

Glutamín Peptid je aminokyselina, ktorá nie len stavebnou jednotkou buniek, ale transportuje aj stavebný základ buniek, dusík, na to miesto v tele, kde je potrebný pre anabolické procesy. Glutamínové peptidy často užívajú športovci a kulturisti na potlačenie svalovej únavy po náročných tréningoch. Peptidy sú prirodzene odvodené látky, ktoré organizmu umožňujú lepšie využiť vyššie dávky glutamínu. V porovnaní s klasickým glutamínom, sú glutamínové peptidy oveľa stabilnejšie, ľahko stráviteľné a rýchlejšie sa vstrebávajú. 

 

Voľná forma L-glutamínu je absorbovaná črevnými bunkami predovšetkým na vlastnú výživu a aj pri veľkom dávkovaní glutamínu sa do krvi dostane len asi 2000 mg. Glutamín, obsiahnutý vo výrobku Glutamín Peptid, je stabilnou, vysoko biologicky účinnou formou L-glutamínu, ktorá prekoná črevnú bariéru a tým dosiahne lepšie preniknutie glutamínu do krvi a následne k cieľovým bunkám. Užívaním Glutamín Peptidu v tréningovom režime, zvýšite športovú výkonnosť vďaka anabolickému pôsobeniu glutamínu a schopnosti výrazne skrátiť regeneračnú fázu. Zlepšuje celkové zdravie a urýchľuje regeneráciu. 

 glutamín peptid glutamine peptide

 

Glutamín Peptid a jeho výhody

  • veľmi rýchlo sa vstrebáva
  • potláča svalovú únavu
  • stabilná forma, ľahká stráviteľnosť
  • zlepšuje celkové zdravie
  • urýchľuje regeneráciu


Zloženie

Enzýmový hydrolyzát globulárneho gluténu, želatína, pomocné látky (rastlinný tuk, stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza).

 

Dávkovanie

5 kapsúl po tréningu a 5 kapsúl večer pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyodporúčaná dávka (10 caps)
Energetická hodnota171 kJ / 41 kcal
Tuky1 g
Sacharidy1 g
Bielkoviny9,8 g
Glutamine Peptide7,5 g

Recenzie od zákazníkov

Spokojnosť  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Ľubo dňa 16.9.2015
Pri Glutamine nieje veľmi čo recenzovat, každopádne by som chcel spomenúť výhodnosť balenia kde 1 tableta = 1g a nemusíš riešiť odmerky, lyzicky alebo váhu, vezmes presne koľko potrebujes a neplytvas tým, ak to dávas len od "oka"
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Glutamín Peptid - GymBeam

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Glutamín Peptid - GymBeam

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code