Glutamín Peptid - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
100 %

Glutamín Peptid je aminokyselina, ktorá potlača svalovú únavu po náročných tréningoch, výrazne urýchľuje regeneráciu a prospieva celkovému zdraviu. Peptidy umožňujú lepšie využiť vyššie dávky glutamínu. V porovnaní s l-glutamínom sú glutamínové peptidy stabilnejšie, ľahko stráviteľné a rýchlejšie sa vstrebávajú. 

Dlhodobo nedostupný
 

Glutamín Peptid: lepšie využiteľný glutamín, ktorý výrazne skráti regeneráciu

Glutamín Peptid je aminokyselina, ktorá nie len stavebnou jednotkou buniek, ale transportuje aj stavebný základ buniek, dusík, na to miesto v tele, kde je potrebný pre anabolické procesy. Glutamínové peptidy často užívajú športovci a kulturisti na potlačenie svalovej únavy po náročných tréningoch. Peptidy sú prirodzene odvodené látky, ktoré organizmu umožňujú lepšie využiť vyššie dávky glutamínu. V porovnaní s klasickým glutamínom, sú glutamínové peptidy oveľa stabilnejšie, ľahko stráviteľné a rýchlejšie sa vstrebávajú. 

 

Voľná forma L-glutamínu je absorbovaná črevnými bunkami predovšetkým na vlastnú výživu a aj pri veľkom dávkovaní glutamínu sa do krvi dostane len asi 2000 mg. Glutamín, obsiahnutý vo výrobku Glutamín Peptid, je stabilnou, vysoko biologicky účinnou formou L-glutamínu, ktorá prekoná črevnú bariéru a tým dosiahne lepšie preniknutie glutamínu do krvi a následne k cieľovým bunkám. Užívaním Glutamín Peptidu v tréningovom režime, zvýšite športovú výkonnosť vďaka anabolickému pôsobeniu glutamínu a schopnosti výrazne skrátiť regeneračnú fázu. Zlepšuje celkové zdravie a urýchľuje regeneráciu. 

 glutamín peptid glutamine peptide

 

Glutamín Peptid a jeho výhody

  • veľmi rýchlo sa vstrebáva
  • potláča svalovú únavu
  • stabilná forma, ľahká stráviteľnosť
  • zlepšuje celkové zdravie
  • urýchľuje regeneráciu


Zloženie

Enzýmový hydrolyzát globulárneho gluténu, želatína, pomocné látky (rastlinný tuk, stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza).

 

Dávkovanie

5 kapsúl po tréningu a 5 kapsúl večer pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyodporúčaná dávka (10 caps)
Energetická hodnota 171 kJ / 41 kcal
Tuky 1 g
Sacharidy 1 g
Bielkoviny 9,8 g
Glutamine Peptide 7,5 g
Recenzie od zákazníkov

Glutamín Peptid - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Glutamín Peptid - GymBeam
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 19,90 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie N/A