Glukosamín Sulfát - MyProtein

Glukosamín Sulfát je 100% čistá látka na regeneráciu a obnovu kĺbového tkaniva. Glukosamín je základným stavebným prvkom kĺbových tkanív, a v tejto práškovej forme obsahuje až na 100 g produktu 100 g glukosamínu. Chráni kosti, kĺby a chrupavku pred opotrebovaním. Ideálny aj ako prevencia. 

Cena od:

Cena od: 0

Dlhodobo nedostupné

 

Glukosamín Sulfát podporuje regeneráciu a obnovu kĺbového tkaniva

Glukosamín Sulfát je prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá je vedecky preukázaná pre zachovanie zdravých kĺbov. Glukosamín je hlavnou zložkou chrupky, ktorá je používaná na absorbovanie nárazov a zmierňuje tlak na kĺby. Bez chrupavky by bol totiž každý pohyb bolestivý. Chrupka je obzvlášť citlivá na opotrebovanie a časom sa náš zdravotný stav môže zhoršiť a prejavovať sa bolestivými a stuhnutými kĺbmi. Výskum naznačuje, že glukosamín sulfát môže pomôcť opraviť poškodené spojovacie tkanivá, ako chrupky a zrýchliť regeneráciu týchto tkanív v tele.

 

Predpokladá sa, že glukosamín môže zvýšiť odolnosť vašej chrupky zvýšením prítomnosti vody a živín v kĺbe. Rada štúdií dokonca naznačujú, že glukosamín môže pomôcť znovu vybudovať novú chrupku, ako náhle dôjde k poškodeniu, pomáha obnoviť funkciu kĺbov a pohyblivosť.

 glukosamín sulfát

 

Sila Glukosamínu je dôležité najmä pre tých, ktorí sú fyzicky aktívni a cvičia pravidelne, pretože sú náchylnejší ku predčasnej degenerácii kĺbov kvôli opakovaniu pohybov počas cvičenia. Glukosamín sulfát je látka, ktorá podporuje regeneráciu a obnovu kĺbového tkaniva.

 

Pre koho je Glukosamín Sulfát určený?

Je vhodný najmä pre ľudí, ktorí nadmerne zaťažujú kĺby - športovci, ťažko pracujúci, ľudia s nadváhou, ale aj starší ľudia.

 

Glukosamín Sulfát a jeho výhody

  • Vynikajúca ochrana kĺbov
  • Pomáha opraviť a vybudovať lepšie chrupavky
  • Podporuje zdravé kĺby
  • 100% glukosamín sulfát a žiadne iné látky
  • základný stavebný prvok kĺbových tkanív
  • prášková forma, jednoduché užívanie

 glukosamín sulfát

 

Zloženie

100% glukosamín sulfát

 

Dávkovanie

1 g (2 a pol odmerky) prášku rozpustite v čistej vode alebo džúse, pomiešajte a môžte užívať. Ako doplnok stravy užívajte 1 g dvakrát denne. 

Neprekračujte uvedenú dennú dávku.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 g)
Glukosamín sulfát1 g

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Glukosamín Sulfát - MyProtein

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Glukosamín Sulfát - MyProtein

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code