Glukozamín sulfát - GymBeam

Glukozamín sulfát je funkčná výživa na kĺby, ktorá sa používa pri starostlivosti o pohybový aparát. Je vhodná typicky pre starších ľudí, aktívnych jedincov a profesionálnych športovcov, ktorí viac zaťažujú celé telo. Profitovať z nej ale môže úplne každý, komu ide o zdravý pohyb.

Glukozamín sulfát je funkčná kĺbová výživa, ktorá pomáha so starostlivosťou o pohybový aparát

Glukozamín sulfát je funkčná kĺbová výživa, ktorá pomáha so starostlivosťou o celý pohybový aparát. Vyrába sa z mäkkýšov, a zaručuje tak vysokú kvalitu výsledného doplnku. V tele sa z neho totiž vyrábajú dôležité zlúčeniny (glykozamínoglykány a glykoproteíny), ktoré slúžia ako stavebný materiál na tvorbu chrupavky a ďalších častí pohybového aparátu. Glukozamín sa prirodzene vyskytuje v našom tele. A práve suplementácia je skvelým spôsobom, ako ho dopĺňať. Ideálne sa hodí pre aktívnych či rekreačných športovcov, ktorí sú stále v pohybe a kĺby či chrupavky u nich dostávajú viac zabrať. Rovnako tak môžu z užívania glukozamínu ťažiť aj starší ľudia a všetky osoby, ktorým ide o zdravý pohyb.

V doplnku ho nájdete vo forme glukozamín sulfátu, čo je pri kĺbových výživách jeho najpoužívanejšia forma. A pokiaľ chcete pre svoje kĺby urobiť ešte viac, môžete glukozamín skombinovať aj s ďalšími účinnými zložkami, ktorými sú chondroitín sulfát a MSM. Tieto tri látky vám efektívne pomôžu starať sa o svoj pohyb a zdravie celého aparátu.

Glukozamín sulfát a jeho výhody

• funkčná kĺbová výživa
  • pomáha so starostlivosťou o pohybový aparát
  • je ideálny pre starších ľudí, ktorí túžia po zdravom pohybe
  • je ideálny v období, keď viac zaťažujeme kĺby
  • hodí sa rekreačným aj vrcholovým športovcom
  • ideálna je jeho kombinácia s MSM a chondroitín sulfátom

Glukozamín sulfát 2KCL, leštiaca látka (stearan horečnatý).

Užívajte 1 tabletu denne.

Nutričné hodnoty 1 tableta
Glukozamín sulfát 2KCL 1500 mg

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo slnečného žiarenia a v suchu pri teplote do 25°C. Skladujte mimo dosah malých detí

Zmes číry