Glukomanán - GymBeam

Glukomanán je polysacharid, ktorý pochádza z koreňa rastliny Amorphophallus konjac. Ide o rozpustnú formu vlákniny, ktorá sa v Japonsku a Číne používa pri príprave jedál. Glukomanán totiž navodzuje pocit sýtosti a tiež môže znížiť absorpciu tukov. Vďaka svojim pozitívnym vlastnostiam sa stal obľúbeným doplnkom výživy na chudnutie.

Glukomanán - rastlinný polysacharid z koreňa Amorphophallus konjac, vhodný ako doplnok na chudnutie

Glukomanán pochádza z koreňa rastliny Amorphophallus konjac, ktorá rastie v teplých a tropických oblastiach Ázie. Tento rastlinný polysacharid je formou rozpustnej vlákniny s veľmi flexibilným využitím. Používa sa najmä v potravinárskom priemysle, medicíne a farmácii ako stabilizátor či zahusťovadlo. V Japonsku a Číne je glukomanán tradičnou ingredienciou pri príprave jedál.

Vďaka svojim pozitívnym účinkom je však čoraz populárnejší aj ako doplnok výživy na chudnutie. Je to preto, že glukomanán viaže vodu a jeho konzumácia môže stimulovať pocit sýtosti a tiež redukovať absorpciu tukov. Zároveň v tele prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Glukomanán je preto obľúbeným pomocníkom pri redukčných diétach a zhadzovaní prebytočných kilogramov. V kombinácii s nízkokalorickou diétou totiž efektívne podporuje chudnutie.

Glukomanán - GymBeam

Glukomanán a jeho výhody

• spolu s nízkokalorickou diétou podporuje chudnutie
  • ide o vlákninu z koreňa rastliny Amorphophallus konjac
  • udržiava normálnu hladinu cholesterolu v krvi
  • obsahuje až 3000 mg účinnej látky na dávku

Glukomanan (Amorphophallus konjac) (koreň), objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), povlakové látky [(hydroxypropylmetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, modifikovaný škrob, triglycerid so stredným reťazcom, mastenec), izopropanol, polyetylénglykol].

Užívajte 2 tablety 3-krát denne pred jedlom.

Nutričné hodnoty 6 tabliet
Glukomanán (Amorphophallus konjac) 3000 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Štítky produktu Vegan
Forma kapsulovaný
Zmes číry
Vegánsky áno
Recenzie od zákazníkov Glukomanán - GymBeam
Prezeráte si:Glukomanán - GymBeam

Funguje ako má ale lepšie funguje (aspoň u mňa ráno) keď 2 až 3 tablety podrvím v pohári na prášok zalejem 2 až tri deci vlažnej vody a tak vypijem. Nestane sa tak že tablety prebehnú cez prázdne črevá a za 10 minút sa pýtajú na slobodu.

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
120 tab. 10,50 € 8,95 €