Glowy Skin - BeastPink

Výrobca: BeastPink

Glowy Skin je určený všetkým ženám, ktoré si potrpia na perfektný vzhľad pleti. V zložení tak nájdete vitamíny E, B3, ale aj selén a zinok, ktorý je dôležitý pre zdravý vzhľad pokožky. Kapsuly sú ďalej obohatené o účinné rastlinné výťažky a ďalšie zložky, ktoré sú spájané s pozitívnym vplyvom na vzhľad pokožky. Glowy Skin by tak nemal chýbať vo výbave ženám, ktoré chcú podporiť svoju krásu.

Glowy Skin je komplexný doplnok na podporu ženskej krásy a mladistvého vzhľadu pokožky

Glowy Skin je unikátny komplex pre všetky ženy, ktoré túžia po mladistvom vzhľade pokožky a bezproblémovej pleti. V zložení nájdete vybrané vitamíny a minerálne látky, ktoré zodpovedne plnia svoju funkciu. Vitamín E pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom, ktorý môže súvisieť s predčasným starnutím pokožky. Vitamín B3 (niacín) a zinok potom prispievajú k udržaniu zdravej pokožky. Obsiahnutý selén má zase vplyv na vzhľad nechtov a vlasov.

Ďalšou kľúčovou zložkou Glowy Skin sú Ceramosidy™, ktoré sa bežne objavujú v beauty krémoch na tvár. Ide o komplex ceramidov alebo lipidov, ktoré sa vyskytujú v našej pokožke a sú kľúčové pre jej obnovu a hydratáciu. S vekom sa ale obsah ceramidov v tele znižuje, čo môže ovplyvniť vlastnosti aj vzhľad pokožky. Podobný význam má v zložení aj kyselina hyalurónová. Tá udržuje vodu v bunkových tkanivách, čím zvyšuje ich hydratáciu a elasticitu. Pokožka tak môže vyzerať sviežejšie, zdravšie a mladistvejšie.

Glowy Skin - BeastPink

V zložení si môžete všimnúť aj skratky PABA. Ide o kyselinu paraaminobenzoovú, ktorá bola predtým bežnou súčasťou opaľovacích krémov. Dnes je obľúbená predovšetkým u ľudí, ktorí chcú podporiť kvalitu a sfarbenie pokožky či jej elasticitu. Svoju úlohu má však aj lucerna siata (Medicago sativa). Výťažok z nej sa používa za účelom rozžiarenia pleti alebo zníženia jej začervenania. S možným vplyvom na vzhľad pleti sa spája aj koenzým Q10. Táto molekula pomáha mitochondriám s tvorbou energie. Je súčasťou antioxidačného systému, ktorý pomáha telu bojovať s oxidačným stresom. V súčasnosti je predmetom ďalšieho vedeckého skúmania.

Rovnako v zložení ale nechýbajú ani proantokyanidíny z hroznových jadier (Vitis vinifera), antioxidanty l-glutatión, astaxantín a luteín z aksamitníka vzpriameného (Tagetes erecta). Ten sa spája s ochranou pokožky pred UV žiarením. Vďaka extraktu z chaluhy bublinatej (Fucus vesiculosus) sú kapsuly prirodzene bohaté na jód.

Ako zloženie napovedá, ide o komplexný doplnok s obsahom mnohých účinných látok. Je preto nevyhnutnou výbavou všetkých žien, ktoré chcú podporiť zdravý a mladistvý vzhľad pokožky alebo jej pigmentáciu.

Glowy Skin a jeho výhody

• komplexný doplnok na podporu zdravého a mladistvého vzhľadu pokožky
  • obsahuje vybrané vitamíny, minerálne látky a rastlinné výťažky
  • je obohatený o kyselinu hyalurónovú, koenzým Q10 a ďalšie účinné zložky
  • pomáha s optimálnou hydratáciou buniek a elasticitou pokožky
  • prispieva k udržaniu zdravého vzhľadu pokožky
  • chráni bunky pred oxidačným stresom, ktorý môže spôsobiť predčasné starnutie pleti
  • je určený na podporu ženskej krásy
  • má praktickú kapsulovú formu

Lucerna siata (Medicago sativa), L-glutatión, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) (95 % proantokyanidiny), extrakt z riasy bublinatej 15 :1 (Fucus vesiculosus) (0,1 % jód, PABA (kyselina para-aminobenzoová), kyselina hyalurónová, bisglycinát zinočnatý, vitamín E (DL-alfa tokoferylacetát), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), vitamín B3 (nikotínamid), ceramozidy™, koenzým Q10, extrakt z aksamitníka vzpriameného (Tagetes erecta)  (80 % luteín), L-selenometionín, astaxantín, kapsula (želatína, farbivá: E124*, E127, E102*). *Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

Užívajte 2 kapsuly denne.

Nutričné hodnoty 2 kapsuly *RI
Lucerna siata (Medicago sativa) 500 mg -
L-Glutatión 200 mg -
Extrakt z hroznových jadier (Vitis Vinifera) 140 mg -
- proantokyanidíny 133 mg -
Extrakt z riady bublinaté 15 :1 (Fucus vesiculosus) 120 mg -
- jód 120 µg 80 %
Extrakt z aksamitníka vzpriameného (Tagetes erecta) 14,88 mg -
- luteín 12 mg -
Kyselina hyaluronová 80 mg -
Koenzým Q10 20 mg -
Ceramosidy™ 30 mg -
Astaxantín 4 mg -
PABA 100 mg -
Vitamín E 24 mg 200 %
Vitamín B3 32 mg 200 %
Zinok 10 mg 100 %
Selén 45 µg 81,8 %

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.

Hlavná kategória Vlasy, nechty a pokožka
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu