Geranium - VemoHerb

Výrobca: VemoHerb

Geranium je rastlinný extrakt z koreňa pakostu krvavého, ktorý je známy svojím obsahom antioxidantov, polyfenolov a flavonoidov, ako je napríklad antokyán. Tie sa môžu chváliť najmä blahodárnym pôsobením na ľudský organizmus. Rastlinu si obľúbili predovšetkým ľudia, ktorí sa usilujú o podporu imunity.

Geranium - účinný extrakt z pakostu krvavého, ktorý je známy svojím vysokým obsahom flavonoidov, polyfenolov a antioxidantov

Geranium je účinný doplnok stravy, ktorý v 2 kapsulách obsahuje 400 mg extraktu z koreňa pakostu krvavého (Geranium sanguineum). Ten sa môže chváliť vysokým podielom polyfenolov a flavonoidov, ktoré majú rad blahodarných účinkov na ľudský organizmus. Okrem toho obsahuje tiež antioxidanty, ktoré znižujú oxidačný stres a pomáhajú bojovať s voľnými radikálmi. Z týchto dôvodov si rastlinu obľúbili najmä tí, ktorí sa usilujú o prirodzenú podporu imunitných funkcií.

Ak chcete z pakostu krvavého vyťažiť maximum, tak vám určite príde vhod jeho koncentrovaný extrakt vo forme kapsúl, ktoré sa ľahko užívajú. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, a tak je vhodný aj pre vegánov.

Geranium a jeho výhody

• účinný extrakt z koreňa pakostu krvavého
  • obsahuje prospečné flavonoidy, polyfenoly a antioxidanty
  • je obľúbený u tých, ktorí sa usilujú o podporu imunity
  • je vo forme praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

Suchý extrakt geranium (Geranium sanguineum) 400 mg, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), plnidlo (maltodextrín), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý, stearán horečnatý).

Užívajte 1-2 kapsuly denne. Zapite dostatočným množstvom tekutín. Pre maximálny účinok dodržiavajte 8-týždňový cyklus s 2-týždennou prestávkou.

Nutričné hodnoty 2 kapsuly
Geranium extrakt (koreň) (Geranium sanguineum)* 400 mg

* z toho 22 % polyfenoly,  25 % triesloviny, 0,3 % antokyány

Doplnok stravy. Dodržiavajte odporúčaný postup pri dávkovaní. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosah malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. nenahrádzajte pestrú stravu. Skladujte na suchom a tmavom mieste mimo dosah detí.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vegánsky áno
Zmes číry