Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer IncrediBulk 5392 g - ProSupps

Výrobca: ProSupps

IncrediBulk je revolučný gainer, ktorý je zmesou komplexných sacharidov a proteínov s postupným uvoľňovaním. Je to ideálny doplnok stravy pre ľudí s extrémne rýchlym metabolizmom. Incredibulk je vhodný pre všetkých športovcov v každom veku.

Dlhodobo nedostupný

IncrediBulk: kvalitný gainer, ktorý je zmesou sacharidov a proteínov s postupným uvoľňovaním

IncrediBulk je revolučný gainer, ktorý je zmesou sacharidov a proteínov s postupným uvoľňovaním. Je to ideálny doplnok stravy pre ľudí s extrémne rýchlym metabolizmom. Spoločnosť ProSupps vie, aký je rozdiel medzi dobrým a zlým gainerom. Všetky svoje produkty vyrábajú pre elitných atlétov a športovcov a IncrediBulk nie je výnimkou.Tento revolučný gainer je zmesou komplexných sacharidov a proteínov s postupným uvoľňovaním. Incredibulk je vhodný pre všetkých športovcov v každom veku.

 

Incredibulk

 

Zloženie

maltodextrin, protein Matrix (Whey Cream, Whey Protein Isolate), Amino Acid Complex (L-Glycine, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, L-Glutamine), Fructose Cocoa, Natural & Artificial Flavor, Soluble Corn Fiber, Corn Starch, Sunflower Oil, Sodium Chloride, Corn Syrup Solids, Guar Gum, Xanthan Gum, Sucralose, Acesulfame K, Creatine Monohydrate, Sodium Caseinate, Monoglycerides, Diglycerides, Dipotassium Phosphate, Tricalcium Phosphate, Soy Lecithin, Tocopherol

 

Dávkovanie

Zmiešajte 3 odmerky (337 g) IncrediBulku s 500-600 ml vody  alebo mlieka. Dávkujte 1x denne najlepšie po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (337 g)
Energetická hodnota1300 kcal
Tuky11 g
   z toho nasýtené6 g
Cholesterol236 mg
Sodík627 mg
Draslík858 mg
Sacharidy248 g
   z toho vláknina7 g
   z toho cukry33 g
Bielkoviny56 g
Vitamín A0%
Vitamín C0%
Vápnik24%
Železo39%

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Gainer IncrediBulk 5392 g - ProSupps

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer IncrediBulk 5392 g - ProSupps
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Gainer IncrediBulk 5392 g - ProSupps

Napíšte otázku
Napísať odpoveď