Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer Arnold Iron Mass - Muscle Pharm

Výrobca: Muscle Pharm

Iron Mass je revolučný gainer s obsahom bielkovín až 40% s jedinečným 5-stupňovým systémom transportu. Obsahuje zmes komplexných sacharidov, zdravých tukov, nízky obsah cukrov a má výbornú chuť.  Je obohatený o tráviace enzýmy a neobsahuje lepok, preto je vhodný aj pre ľudí s bezlepkovou diétou.

Dlhodobo nedostupný

Iron Mass: revolučný gainer so 40% bielkovinami

Iron Mass je revolučný gainer, ktorý predstavuje úplne nový druh budovania svalov. Využíva jedinečný 5-stupňový systém transportu, zložený z bielkovín vytvorených pokročilou technológiou, zmesi komplexných sacharidov, zdravých tukov a to všetko s nízkym obsahom cukru a výbornej chuti!


Iron Mass z rady Arnold Series bol vytvorený za účelom stimulovať rýchly nárast svalovej hmoty (bez priberania tukov). Využíva systém pokročilej technológie, ktorá dodáva elitný komplex sacharidov, zdravých tukov a vyváženej zmesi tráviacich enzýmov. Navyše má nízky obsah cukru a výbornú chuť. podporuje získanie a nárast svalovej hmoty a sily, obsahuje vysoké množstvo kvalitných bielkovín (40% v 100 g Iron Mass - hydrolyzovaný hovädzí proteín, laktoferín), obsahuje zmes zdravých tukov, komplex sacharidov, kreatín a BCAA nitráty, obsahuje pokročilú zmes tráviacich enzýmov neobsahuje lepok.


iron mass arnold


Revolučný 5-stupňový transportný systém

  • Elite Complex Carbohydrates Matrix: rýchlejšia obnova a budovanie svalov.
  • Muscle Plasma Protein Technology: 40 g silná zmes hydrolyzovanej hovädzej bielkoviny a laktoferínu.
  • High Performance Healthy Fats: zmes zdravých tukov (EFA), MCT a nasýtených tukov, ktoré sú dôležité pre vylučovanie hormónov.
  • Performance Growth & Muscle Volumizer: kreatín a BCAA napomáhajú budovať svalovú silu, veľkosť a vytrvalosť.
  • Pro-Digest Blend: špeciálna zmes vlákniny, ktorá napomáha lepšiemu spracovaniu jednotlivých živín.
 
 
iron mass arnold
 
 
Arnold Iron Mass je špičková kombinácia hydrolyzovaného hovädzieho proteínu a laktoferínu vyrobená najmodernejšou plazmovou technológiou (MPPT), čo predstavuje vynikajúcu voľbu pre budovanie svalstva a tým aj požadovaný anabolický efekt. Konzumáciou tejto zmesi bielkovín zaznamenáte rýchly zisk svalov a hmotnosti. Vďaka technologickému prielomu získavate viac bioaktívnych proteínov, peptidov a trikrát viac anabolických rastových faktorov, než obsahuje srvátka. So zvýšeným anabolickým potenciálom môžete absorbovať aminokyseliny efektívnejšie a tým zvýšiť dusíkovú bilanciu. Iron Mass je formulovaný na podporu recyklácie aminokyselín a ich návrat s cieľom budovania svalov. MPPT napomáha získavať svalovú hmotu s použitím imunoglobulínu a mitogénnym rastovým faktorom ako je IGF-1 a imunomodulačných cytokínov.
 

Vedci predpokladajú, že vďaka plazmovej technológii telo môže rýchlejšie absorbovať aminokyseliny, tuky a sacharidy. Zdravá črevná flóra znamená celkové zdravie. Práve tam je uložená imunita a ak ste zdravý, ste stále v hre.

  iron mass arnold

 

Iron Mass a jeho výhody

  • neobsahuje glutén či lepok, vhodné pre ľudí s bezlepkovou diétou
  • podporuje rast svalov a ich regeneráciu
  • výborná rozpustnosť a skvelá chuť
  • 40 g bielkovín v jednej dávke
  • nízky obsah cukru
 

Zloženie

Elite Complex sacharidová zmes (prášok zo sladkých zemiakov, škrob z jačmeňa), Muscle Plasma Protein Matrix (hydrolyzovaný hovädzí proteín, laktoferín),
High Perfomance Healthy Fats Matrix (slnečnicový olej - prášok, prášok zo šľahačky, MCT púder (stredne rozvetvené triglyceridy získané z kokosu),
Perfomance Growth & Muscle Volumizer (kreatín monohydrát, L-glycín, BCAA nitráty - leucín, izoleucín, valín), 3,2,1 pendingratio, D-ribóza), Pre-Digest zmes (proteáza, laktáza, amyláza, lipáza, inulín).

 

Ďalšie zložky: maltodextrín, prírodné a umelé príchute, acesulfam draselný, sukralóza, guarová guma, celulózová guma, xantanová guma.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte jednu dávku (2 odmerky - 95 g) s 350 - 450 ml studenej vody a konzumujte 1 - 3 krát denne. Ak chcete zvýšiť príjem bielkovín v jednej dávke a dosiahnuť vynikajúcu chuť nápoja, použite pri príprave nízkotučné mlieko namiesto vody.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty95 g (1 dávka - 1 odmerka) čokoláda95 g (1 dávka - 1 odmerka) vanilka
Energetická hodnota485 kcal490 kcal
   z tukov190 kcal190 kcal
Tuky21 g21 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny1 g1 g
   z toho trans nasýtené mastné kyseliny1 g1 g
Cholesterol2 mg2 mg
Sodík240 mg240 mg
Draslík550 mg490 mg
Sacharidy34 g36 g
Vláknina1 g1 g
Cukry4 g5 g
Bielkoviny40 g40 g

 

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný.Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Gainer Arnold Iron Mass - Muscle Pharm

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer Arnold Iron Mass - Muscle Pharm
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Gainer Arnold Iron Mass - Muscle Pharm

Napíšte otázku
Napísať odpoveď