Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer 737 500 g - Megabol

Výrobca: Megabol

Gainer 737 je najpopulárnejší gainer na Slovensku hlavne medzi začínajúcimi športovcami, pretože obsahuje až 30 % bielkovín v 1 dávke. Je obohatený o glutamín a širokú škálu vitamínov. Tento výborne rozpustný gainer slúži na extrémne naberanie svalovej hmoty.

Dlhodobo nedostupný

Gainer 737 je napredávanejší a najpopulárnejší gainer na Slovensku

Gainer 737 získal status najpredávanejšieho Gaineru na trhu, a to vďaka jeho užitočným vlastnostiam. Jeho základnou črtou je výrazná chuť a rôznorodosť príchutí, avšak jeho najväčším plusom je percentuálne zastúpenie bielkovín na jednu dávku. Približne v 100 g výroku  nájdete až 30 % bielkovín, ktoré sú získané zo srvátky WPI, WPC a WPH, izolovanej bielkoviny z pšeničných klíčkov, ktorá je bohatým zdrojom L-glutamínu. Okrem toho obsahuje aj čisté, voľné aminokyseliny L-lucein a L- lyzín. V porovnaní s konkurenčnými gainermi je 30 % bielkovín naozaj obdivuhodné číslo v pomere k jeho cene.  Gainer 737 od Spoločnosti Megabol má na Slovenskom trhu naozaj nezastupiteľné miesto a z roka na rok je tento gainer populárnejší a predávanejší.

 

Gainer 737 je najznámejším a najpopulárnejším produktom od spoločnosti Megabol. Nemá konkurenciu v pomere chuť – kvalita – cena. Je výborným produktom pre začiatočníkov, ktorí majú problém nabrať telesnú hmotnosť za nízku a prijateľnú cenu a silových športovcov v objemovej príprave. Jeho chuť je veľmi výrazná a má niekoľko zaujímavých príchutí, z ktorých si určite vyberieš svoju obľúbenú. Vynikajúco sa rozpúšťa vo vode i mlieku. Najúčinnejší je po silovom tréningu a pred spaním.

 

gainer 737


Pre koho je Megabol Gainer 737 určený?

Gainer 737 od spoločnosti Megabol je určený najmä začínajúcim športovcom- nováčikom, ktorí majú problém s naberaním telesnej hmotnosti. Tak isto je veľmi obľúbený aj u skúsených športovcoch, ktorí ho považujú za vhodný produkt do objemovej prípravy.

 

Základné výhody produktu

  • Je obohatený o 30 % bielkovín
  • Je určený na naberanie extrémnej svalovej hmoty
  • Je vhodný do objemovej prípravy
  • Optimálne zložený komplex jednoduchých a zložitých sacharidov
  • Vysoký obsah glutamínu
  • Obsahuje úplný súbor vitamínov
  • Je bezkonkurenčný v pomere chuť kvalita- cena
  • Výborná rozpustnosť
 

Zloženie

Megabol Gainer 737 obsahuje: WPC (whey protein koncentrát), WPI (whey protein izolát), hydrolyzovaný whey proteín, pšeničný proteínový izolát, prídavok L-glutamínu a proteínových peptidov, voľné aminokyseliny L-leucín a L-lyzín, jednoduché a zložité sacharidy, zmes vitamínov.

 

Dávkovanie

Základnou dávkou produktu Gainer 737 je podľa výrobcu uvádzaná v hmotnosti 70 g. Túto dávku rozmiešaj v 3 až 4 dcl vody. Podľa toho, či gainer konzumujete priamo po tréningovej záťaži alebo večer. Vtedy sa produkt odporúča miešať s nízkotučným mliekom alebo tvarohom. Taktiež sa odporúča tento produkt kombinovať s kreatínom, ktorý je vhodným prípravkom do objemovej prípravy. Odporúčané konzumovanie gaineru je 1 až 3 krát denne v závislosti od toho, aká pestrá je vša strava.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty100 g
Bielkoviny 30 g 
Sacharidy 59 g
Tuky 0,8 g
Energetická hodnota 1543 kJ / 363 kcal
Hydrolyzát aminokyselín 2000 mg
L-leucín 100 mg
L-lyzín 300 mg
Vitamín B1 (ako tiamín) 0,9 mg
Vitamín B2 (ako riboflavín) 1,1 mg
Vitamín B6 1,2 mg
Vitamín B12 0,65 mg
Vitamín B3 9,8 mg
Folacín 220 mg
Vitamín E 5,5 mg
Vitamín C 33 mg
Biotín 0,08 mg
Kyselina pantoténová 5,6 mg
Recenzie od zákazníkov

Gainer 737 500 g - Megabol

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer 737 500 g - Megabol
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
EU
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Gainer 737 500 g - Megabol

Napíšte otázku
Napísať odpoveď