Fosfatidylserín - GymBeam

Fosfatidylserín je fosfolipid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v membránach nervových buniek. Navyše vďaka svojim vlastnostiam patrí medzi nootropiká. Tie sa používajú pri starostlivosti o mozog a kognitívne funkcie. Ocenia ho tak študenti, manažéri, kreatívci a ďalší, ktorí sa potrebujú starať o svoju pamäť či koncentráciu.

Fosfatidylserín patrí medzi nootropiká, ktoré sú známe v starostlivosti o mozog, pamäť alebo koncentráciu

Fosfatidylserín je účinná látka, konkrétne fosfolipid, ktorá sa nachádza prirodzene v ľudskom tele. Nájdeme ju najmä v mozgu a nervovej sústave, kde je dôležitou súčasťou membrán nervových buniek. Membrány hrajú kľúčovú rolu v ochrane neurónov a podieľajú sa na prenose nervových signálov medzi jednotlivými bunkami.

Fosfatidylserín je tak známy najmä v súvislosti so starostlivosťou o mozog a nervový systém. Zaraďuje sa aj medzi nootropiká, ktoré pomáhajú starať sa o kognitívne funkcie, ako je pamäť, koncentrácia alebo schopnosť učiť sa. Môže tak byť užitočný pre študentov, manažérov, lekárov, ľudí s kreatívnym povolaním či všetkých, ktorí pracujú hlavou a denne využívajú svoj mozog na plné obrátky. Rovnako môže byť užitočnou súčasťou healthy-aging a anti-aging filozofie.

Fosfatidylserín a jeho výhody

• je prirodzenou súčasťou membrán nervových buniek
  • patrí medzi nootropiká
  • spája sa so starostlivosťou o mozog, nervový systém a kognitívne funkcie
  • pomáha starať sa o pamäť, koncentráciu či schopnosť učiť sa
  • hodí sa pre študentov, manažérov i ľudí s kreatívnym povolaním
  • zapadne aj do healthy-aging a anti-aging prístupu
  • je vhodný aj pre vegetariánov a vegánov

Fosfatidylserín 50 % (extrakt zo sójových bôbov), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlá (stearan horečnatý, oxid kremičitý), hypromelózová kapsula.

Užívajte 1 - 2 kapsuly denne.

Nutričné hodnoty 2 kapsuly
Fosfatidylserín 200 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom.

Minimálna trvanlivosť do konca: Uvedená na obale.

Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Nootropiká a mozog