Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Flex 4 Joints 330 g - MVP

Flex 4 od spoločnosti Mvp Biotech je kĺbová výživa, ktorá vám uľaví od bolesti kĺbov spôsobených zápalom. Ide o komplexnú formulu obsahujúcu zmes strarostlivo vybraných zložiek, ktoré sú dôležité pre zdravie kostí a kĺbov.

Flex 4 Joints 

Uľaví Vám od bolesti kĺbov spôsobených zápalom, zlepší pohyb kĺbov, obnovuje a chráni zdravú chrupavku.
Komplexné formula obsahujúca zmes starostlivo vybraných zložiek, ktoré hrajú kľúčovú úlohu pre zdravie vašich kĺbov. Výrobok obsahuje najúčinnejší známe ingrediencie získané zo surovín najvyššej kvality.

Uľavuje od bolestí kĺbov spôsobených zápalom kostí alebo kĺbov Stimuluje obnovu a posilnenie kĺbov Rýchlejšie vstrebanie účinných zložiek než u tabletových foriem Zlepšuje pohyb lubrikáciou postihnutého kĺbu Chráni pred zhoršením stavu chrupavky Zmierňuje bolesť a zápaly kĺbov postihnutých osteoartitidou Pomáha obnovovať a chrániť zdravú chrupavku Výrazná podpora pri regenerácii zranení športovcov Nejedná sa o liek na predpis Neobsahuje konzervanty, aspartam, invertný cukry, či umelé farbivá Nedráždi žalúdok Pravidelne laboratórne testovaná kvalita

GELAPRO ™
Dodáva vášmu organizmu prolín a glycín - aminokyseliny nesmierne dôležité pre syntézu štrukturálnych proteínov v chondrocytoch (bunky, ktoré vytvárajú chrupavku) a osteoblasty (bunky, ktoré sú zodpovedné za formovanie kostí). Nedostatok, či nadmiera fyzickej aktivity, zranenia, vek, alebo nedostatok špecifických živín negatívne ovplyvňujú funkcie týchto buniek. Niekoľko odborných štúdií preukázalo, že želatína podporuje zdravé fungovanie kĺbov a pomáha v prevencii proti zraneniam športovcov.

ULTRA-MSM ™
Siroorganická zlúčenina (organosulfur compound), ktorá je súčasťou niektorých jednoduchých rastlín a v malých množstvách sa objavuje aj v niektorých potravinách a nápojoch. Sú preukázané, priaznivé tlmiace účinky pri miernej, až stredne silnej bolesti kĺbov.

GLUCOSAMINE sulfate
Prekurzor mukopolysacharidov, čiže glykosaminoglykánov, čo sú hlavné súčasti chrupavky kĺbov. Donedávna štúdie potvrdili účinnosť glukosamín sulfátu na tíšenie bolesti kĺbov.

Chondroitín Sodium sulfate
Sulfátovaný glykosaminoglykan, ktorý je významnou štrukturálnou súčasťou chrupavky. Poskytuje jej odolnosť proti stlačeniu, čo má obrovský význam najmä pre tvrdo trénujúcich športovcov. Chondroitín sulfate je veľmi šetrná podporná zložka pre zdravie kĺbov, zlepšuje ich pohyblivosť a odstraňuje príznaky bolesti.

ANTI 5-lOx ™
Obsahuje bylinný extrakt zo stromu Boswellia (kadidlovník), ktorý sa v tradičnej indickej a africkej medicíne používa na liečbu množstva rôznych ochorení. V prípade kĺbov sa tento bylinný extrakt odporúča užívať najmä pri problémoch s kolenným kĺbom.

ANTI-FLAME ™
Curcumin (kurkumín) je unikátny vysoko rozpustný derivát z rastliny Curcuma Longa (kurkumovník dlhý). Podporuje celkové zdravie klubov a pôsobí protizápalovo. Štúdie preukázali , že kurkumín disponuje tiež antioxidačnými účinkami na namáhané svaly.

Bromelain
Dôležitý činiteľ pri regenerácii po športových zraneniach a podpore zdravia kostí. Účinne odstraňuje bolesť, tlmí zápaly a pomáha uzdravovať chorých kĺby.

Vitamín C
Nedostatočná konzumácia ovocia a zeleniny a najmä vitamínu C má za následok vyššie riziko vzniku problémov s kĺbmi. Používame Calcium Ascorbate, táto forma vitamínu C nie je kyslá, nevytvára kyslé prostredie v žalúdku a nedráždi. Vytvára sa syntézou kyseliny askorbovej a uhličitanu vápenatého.

Mangán
Prvok využívaný pre budovanie a udržiavanie kostí.

Vápnik
Stavebné kamene pre zdravé kĺby.

 

Výhody

 • uľavuje od bolesti kĺbov spôsobených zápalom kostí alebo kĺbov
 • stimuluje obnovu a posilnenie kĺbov
 • rýchlejšie vstrebanie účinných zložiek než u tabletových foriem
 • zlepšuje pohyb lubrikáciou postihnutého kľbu
 • chráni pred zhoršením stavu chrupavky
 • zmierňuje bolesť a zápaly kĺbov postihnutých osteoartitídou
 • pomáha obnovovať a chrániť zdravú chrupavku
 • výrazná podpora pri regenerácií zranení športovcov
 • neobsahuje konzervanty, aspartam, invertné cukry, či umelé farbivá
 • nedráždi žalúdok
 • pravidelne laboratórne testovaná kvalita

 

Dávkovanie

Jednu odmerku (11 g) zmiešajte s 300 ml studenej vody a ihneď vypite. Pre najlepšie výsledky a blahodarné účinky je vhodné produkt konzumovať 2-3 mesiace.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punch)1 dávka (11 g)
Kalórie28 kcal
Kalórie z tuku0 kcal
Tuky0 g
Cholesterol0 mg
Sodík110 mg
Draslík110 mg
Sacharidy2 mg
Vláknina0 g
Cukry0 g
Bielkoviny5 g
Vitamín C60 mg
Vápnik7,2 mg
Magnézium5 mg
GELAPRO™5000 mg
ULTRA-MSM™2000 mg
Glukosamin HCI1500 mg
Chondroitin Sodium Sulfate1200 mg
ANTI 5-LOX™200 mg
PAIN-RDX™20 mg
ANTI-FLAM™20 mg

 

Zloženie

Kyselina jablčná, kyselina citrónová, celulózová guma, MCT (z kokosového oleja), karagenan, cantánová guma, prírodné a umelé arómy, acesulfam draselný, oxid kremičitý, sukralóza, prášok z červenej repy (farrbivo).

 

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Informácie pre alergikov: Obsahuje derivát mäkkýšov (kraby, krevety, homáre, raky). Vyrobené v zariadení, ktoré spracúva mlieko, sóju a vajcia.

Recenzie od zákazníkov

Flex 4 Joints 330 g - MVP

Write Your Own Review
Prezeráte si:Flex 4 Joints 330 g - MVP
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

Flex 4 Joints 330 g - MVP

Napíšte otázku
Napísať odpoveď