Flavour Drops - Bodylab24

Výrobca: Bodylab24

Flavour Drops sú bezkalorické kvapky, ktoré slúžia na dochucovanie sladkých jedál, nápojov, či mliečnych produktov a ďalších potravín. Hodia sa aj do diéty a ocení ich každý, kto sleduje svoj kalorický príjem. Sú dostupné v rôznych príchutiach, ktoré skvele ochutia jogurt, tvaroh, proteín, kašu či mlieko. Sú vhodné aj na varenie a pečenie, kde poslúžia ako skvelá alternatíva ku klasickým sladidlám.

Dlhodobo nedostupný

Flavour Drops - bezkalorické kvapky na dochucovanie sladkých jedál, nápojov, mliečnych produktov či ďalších potravín

Flavour Drops ochutené kvapky dostupné v rôznych príchutiach. Aj napriek svojej dokonale sladkej chuti neobsahujú žiadne kalórie. Skvele tak poslúžia aj v diéte, kde vás nepripravia o sladkú chuť, ktorá nie je podmienená zbytočnými kalóriami z cukru. Ocení ich tak každý, kto sleduje svoj kalorický príjem a snaží sa zostať vo forme. Navyše sú vhodné aj pre vegánov.

Na novú úroveň môžu posunúť rôzne jedlá sladkej kuchyne, nápoje, mliečne produkty či ďalšie potraviny. Sú vhodné aj na varenie a pečenie, kde poslúžia ako alternatíva ku klasickým sladidlám. Ich chuť sa dokonale hodí k jogurtom, smoothies, raňajkovým kašiam, mlieku, dezertom, kašiam, palacinkám, vafliam, rôznym druhom domáceho sladkého pečiva či neochutenému proteínu. Rozhodne ich oceníte aj v tvarohu, zákuskoch a rôznych sladkých pochúťkach. Možnosti využitia sú skrátka na vás.

Flavour Drops a ich výhody

• sú ochutené kvapky dostupné v rôznych príchutiach
  • neobsahujú žiadne kalórie
  • majú výbornú sladkú chuť
  • sú vhodné aj do diéty
  • ocení ich každý, kto sleduje svoj kalorický príjem
  • ochutia rôzne jedlá sladkej kuchyne, nápoje či konkrétne potraviny
  • poslúžia ako alternatíva ku klasickým sladidlám
  • sú vhodné aj pre vegánov

Všetky príchute: aróma, sladidlo: sukralóza.

Použite 3 - 5 kvapiek na porciu na 250 ml jogurtu, tvarohu atď. Pri tekutinách použite až 10 kvapiek na 330 ml. Čím viac kvapiek príchute pridáte, tým je chuť intenzívnejšia.

Nutričné hodnoty 100 g
Sacharidy 0,5 g
Soľ 0,01 g

Odporúčaný denný príjem by nemal byť prekročený. Nepoužívajte výživový doplnok ako náhradu vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Ochucovadlá