Fľaša i9 Purity 650 ml - i9 Informed Water Bottle

Výrobca:

Fľaša i9 Purity 650 ml s krásnym dizajnom vám dopraje vodu v tom najprirodzenejšom stave. Je praktická, moderná, ohľaduplná k prírode a vplyvom informačného kódu ovplyvňuje molekulárnu štruktúru vody. Podporuje samočistiace schopnosti, zmäkčuje vodu, zlepšuje výkonnostné schopnosti a redukuje čas na zotavenie organizmu. Je vyrobená z recyklovateľného skla a je chránená proti rozbitiu.

Dlhodobo nedostupný
 

i9 Purity Informed Water Bottle je praktická a moderná fľaša, ktorá vám dopraje vodu v tom najprirodzenejšom stave a pozitívne ovplyvňuje štruktúru vody

Fľaša i9 Purity 650 ml vám dopraje vodu v tom najprirodzenejšom a najžiadanejšom stave. Navráti vode jej prirodzenú vitalitu, ktorá má pozitívny vplyv na telo, dušu i myseľ. Flaša je praktická, moderná a využíva i chromoterapeutický účinok, a pritom všetkom je aj ohľaduplná k prírode. Poslúži vášmu telu i duši a denne bude dopomáhať ku vnútornej harmónií. Zvýši vaše energetické biopole, podporí prirodzenú detoxikáciu a pomôže znížiť napätie organizmu. To všetko vplyvom informačného kódu, ktorý ovplyvňuje štruktúru vody.

 

fľaša i9 Informed Water Bottle

 

Fľaša i9 Purity a jej výhody

  • ovplyvňuje molekulárnu štruktúru vody a vracia ju do svojho prirodzeného stavu
  • podporuje samočistiace schopnosti
  • znižuje genotoxický faktor
  • zvyšuje energetické biopole
  • zmäkčuje vodu, je lahodnejšia
 

i9 informovaná fľaša bola podrobená rozsiahlym medzinárodným vedeckým testom, ktoré preukázali a potvrdili, že pitím vody z i9 fľaše sa zlepšujú výkonnostné schopnosti a redukuje sa čas na zotavenie organizmu. Zvyšuje sa energetické biopole a znižuje napätie organizmu.

 

 

Aké ďalšie benefity prináša?

  • je vyrobená zo skla, ktoré je recyklovateľné
  • je prakticky chránená proti rozbitiu - vďaka strategickému umiestneniu gumových pásikov
  • má nádherný dizajn
  • má možnosť použitia na celý rad nápojov (čaje, smoothie, džúsy, energetické nápoje...)

 

Pre koho je i9 informovaná fľaša určená?

Pre každého kto chce piť čistú vodu v tom najprirodzenejšom stave, zo zdravej a praktickej fľašky. Je vyvinutá pre športovcov a na každodenné použitie. Je vhodná aj pre deti.

 fľaša i9 Informed Water Bottle

 

Čo je technológia informovania POZNIK TP?

Samotný proces Technológie informovania (Technológia Poznik) je kombinácia niekoľkých vedeckých procesov schopných ovplyvniť systém pospájaných molekúl rozličných zložiek (voda, sklo, plast, kov, atď.) pomocou informácií alebo kódu. Technológia využíva Hydraulickú technológiu, Technológiu Orgónových generátorov, Gemston terapie, Kódovanie a Hašovací algoritmus. 

 

Hydraulická technológia

Technológia, ktorá sa používa na reštrukturalizáciu molekulárneho tvaru vody je známa ako hydraulická technológia. Pojem “hydraulická” patrí do odvetvia vedeckého výskumu, ktoré skúma to, akým spôsobom môže byť molekulárna štruktúra vody ovplyvnená svojím prostredím. Inými slovami, je to veda, ktorá sa zaoberá ovplyvňovaním vlastností vody. Merania potom môžu byť zrealizované na základe kvalitatívneho účinku tejto už “štruktúrou zmenenej” vody v biologických procesoch. Jednoduchým experimentom bolo dať kvet do fľaše s vodou a pozorovať proces. Hydraulická technológia umožňuje riadený prenos známych informácií do vody.

 fľaša i9 Informed Water Bottle


Použitie Orgónových zariadení na ovplyvnenie vody

Wilhelm Reich objavil všadeprítomnú energiu, ktorá sa všade nachádza vo veľkom množstve. Je to univerzálny oceán kozmickej energie, ktorá vypĺňa celý vesmír. Orgónová energia je inak známa vo východných tradíciách ako Chi (v Číne), Prana (v Indii) alebo Ki (v Japonsku). Orgónová energia je energiou životnej sily, ktorá obklopuje všetky formy života, keď sú aktívne.

 

Čo orgónová energia spôsobuje? Primerane skonštruované orgónové zariadenie je schopné vyvážiť celý život a veci v rámci svojho operačného poľa. Rovnováha sa v tomto zmysle vzťahuje na rozličné pozitívne účinky, ktoré orgónová energia má na fyzickú, mentálnu a emocionálnu pohodu jednotlivca. Poznik TP využíva orgónové kanóny na kódovanie vody s energiou životnej sily. Orgónové generátory, ktoré Poznik TP využíva, sú vyrobené zo živicovej/kovovej matice s veľkými ametystovými kryštálovými geódami. Tie efektívne zhromažďujú, transformujú a vyžarujú éterickú energiu, premieňajúc pri tom kladné ióny na záporné ióny.

 fľaša i9 Informed Water Bottle

 

Pozitívne a negatívne sa v tomto zmysle vzťahuje na polaritu iónov a nie na ich vnútorné vlastnosti.Sú to práve negatívne ióny, ktoré poskytujú pocit pohody podobný tomu, keď sa človek nachádza pri vodopádoch alebo v borovicovom lese. V takom prostredí sa človek cíti posilnený a svieži. To vďaka dýchaniu vzduchu s vysokým obsahom malých záporných iónov kyslíka. Poznik TP nabíja vodu so zápornými iónmi, takže, keď pijete “informovanú” vodu, tým vlastne príjmate záporné ióny. Sú to práve tie záporné ióny, ktoré vám dodávajú ten “pocit dobitia energie”. 

 

Hašovací algoritmus

Hašovací algoritmus umožňuje, aby hocijaký text alebo knižka boli preložené do numerického kódu, ktorý vysiela tú istú frekvenciu ako písaný text. Využitie tejto technológie je vhodné na kódovanie vody a umožňuje, aby do vody mohlo byť zakódované veľké množstvo informácií.


Na informačnom štítku/kóde malé farebné čísla v opačnom smere predstavujú písomnú informáciu, ako sú napríklad pozitívne myšlienky a výroky, duchovné texty, védy a mantry, ktoré boli prevedené do matematických algoritmov. Tento proces sa v oblasti informatiky nazýva kódovanie. Kódovanie umožňuje, aby jednotlivé informácie mohli byť preložené do číselných kódov. Funkcia kódovania zabezpečuje zobrazenie dát ľubovoľnej dĺžky do dát pevnej dĺžky. Pôvodný text môže byť jedným slovom alebo vetou či celým dokumentom. Hašovací algoritmus ho prevedie - konvertuje do čísla alebo pevne stanovenej dĺžky textu. Hašovacia funkcia sa v praxi používa ako podproces pri hľadaní podobných úsekov DNA sekvencií a iných úloh v bioinformatike.

 

fľaša i9 Informed Water Bottle

 

Materiály a kvalita fliaš i9

i9 je vyrobená zo skla

Čisté sklo je priehľadný, relatívne pevný materiál, odolný proti opotrebeniu, v podstate inertný a biologicky neaktívny. Sklo je tvorené predovšetkým oxidom kremičitým, získaný z kremeňa. i9 informovaná fľaša je vyrobená z čistého skla.


Sklo je 100% zdravotne neškodným materiálom. Je dokázané, že sklo zachováva kvalitu a chuť potravín. Predlžuje trvanlivosť lepšie ako plast. Bolo preukázané, že plast je pre ľudský organizmus škodlivý. BPA fľaše obsahujú prinajmenšom 4 ďalšie škodlivé látky. To isté platí aj o hliníkových fľašiach.

 

fľaša i9 Informed Water Bottle

Sklo je tiež šetrné k životnému prostrediu a je zodpovednou voľbou ľudí, ktorým záleží na ich zdraví. Kremík v ňom obsiahnutý je nositeľom informácie a tým umožňuje i9 informovanej fľaši uchovávať informáciu, ktorá je vložená v informačnom kóde cez orgónové kánony. Sklo zostáva najspoľahlivejším, najvhodnejším a bezpečným materiálom na prenos a konzumáciu vody.

 

i9 informačný kód

i9 kód je vyrobený z kremíka, teda z rovnakého materiálu ako počítačové čipy alebo zariadenia na ukladanie dát. Kremík je najlepším materiálom na absorbovanie informácií. Informačný kód je vlepený na vonkajšej strane fľašky do vytvoreného priestoru presne pre jeho rozmer. i9 informačný kód na fľaške má do doživotnú záruku.

 

fľaša i9 Informed Water Bottle


Silikónové gumičky

Silikón je umelá látka odvodená z kremíka a ďalších chemických látok. Je chemicky nereaktívny, tepelne odolný. Je to ideálny materiál pre lekárske využitie. Silikónové gumičky svojim obsahom kremíka a kombináciou s kremíkovým informačným kódom a sklom maximalizuje schopnosť i9 fľaše uchovávať informáciu. Gumičky boli navrhnuté a strategicky rozmiestnené tak, aby fľašu chránili takmer z každého možného uhla. Väčšina rozbitých fliaš v praxi bola spôsobená nesprávnym zavretím uzáveru. Farby boli vybrané na základe starovekej ajurvédskej védy, podporujúcej dobrý zdravotný stav a integritu tela. Aj vďaka gumičkám a ich farbám je i9 naozaj moderná a ponúka tak okrem iného aj farebnú terapiu.

Recenzie od zákazníkov

Fľaša i9 Purity 650 ml - i9 Informed Water Bottle

Write Your Own Review
Prezeráte si:Fľaša i9 Purity 650 ml - i9 Informed Water Bottle
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 45 €
Príchuť N/A