Fľaša Hydrator 1,89 l - GymBeam

Fľaša Hydrator vám pomôže dodržiavať pitný režim. Veľký objem fľaše sa postará o to, aby ste sa nemuseli starať o neustále dopĺňanie vody. Určite si obľúbite aj praktický úchyt na prenášanie, nepriepustné viečko a trendy dizajn. Fľaša je vhodná do posilňovne aj do kancelárie.

Fľaša Hydrator s jednoduchým, ale moderným dizajnom vám uľahčí dodržiavanie pitného režimu v práci, pri tréningu aj na cestách

Fľaša Hydrator sa spoľahlivo postará o váš príjem vody. Vďaka objemu 1,89 litra budete mať menej starostí s dopĺňaním fľaše, čo ušetrí váš čas a zabezpečí, že budete dobre hydratovaní počas celého dňa. Väčší objem fľaše vám navyše môže poslúžiť aj ako dokonalá pripomienka a motivácia piť viac vody alebo iný nápoj, čo vám pomôže dodržiavať váš pitný režim.

Uchyt na prenášanie zabezpečí, aby sa fľaša pohodlne držala a prenášala, aby ste si ju mohli vziať kamkoľvek, či už do práce, posilňovne, do školy alebo len tak pri bežných aktivitách. Skrutkovacie veko je nepriepustné a ľahko sa naskrutkuje a odskrutkuje, čím poskytuje bezpečné a spoľahlivé tesnenie, ktoré pomáha zabrániť náhodnému rozliatiu alebo vytečeniu. V neposlednom rade sa fľaša môže pochváliť jednoduchým dizajnom s logom Beastpink, ktoré vyzerá elegantne a štýlovo.

Ak je pre vás ťažké vypiť potrebné množstvo tekutín počas dňa alebo len hľadáte štýlovú fľašu, bude pre vás Fľaša Hydrator ideálnou voľbou.

Fľaša Hydrator a jej výhody

• má kapacitu 1,89 litra
  • je vybavená rukoväťou na prenášanie
  • má skrutkovacie veko, ktoré nevytečie
  • má štýlový dizajn
  • vhodná do práce aj do posilňovne
  • neobsahuje BPA

Fľaša je vhodná na studené nápoje alebo nápoje pri izbovej teplote. Nenalievajte do nej horúce alebo teplé tekutiny. Fľašu neumývajte v umývačke riadu.

HS kód 39249000: - Ostatné
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Vyrobené v Čína
Hlavná kategória Športové fľaše