Fitlopta FitBall 65 cm - GymBeam

Fitlopta FitBall je fitness pomôcka, ktorá zlepšuje celkovú stabilitu, rovnováhu a držanie tela. Vďaka svojmu nestabilnému povrchu vás donúti udržiavať správne postavanie panvy. Využite výhody fitlopty FitBall aj vy!

Fitlopta Fitball 65 cm - zlepšite stabilitu, rovnováhu a držanie svojho tela pomocou fitness lopty aj vy

Fitlopta FitBall je gymnastická lopta s obvodom 65 cm, ktorá vám pomôže zlepšiť celkovú stabilitu a rovnováhu tela. Zároveň, vďaka tomu, že vás núti udržiavať panvu aj držanie tela v správnom postavení, prispieva k zmierneniu bolesti chrbta. Fitloptu Fitball však využijete aj pri posilňovacích cvikoch, kde vám poslúži ako efektívna fitness pomôcka. Oceníte ju taktiež ako alternatívu stoličky pri počítači či v kancelárii, ktorá zaistí prevenciu pred bolesťami chrbta a príjemné sedenie. Jej maximálna nosnosť je 200 kg a súčasťou balenia je aj praktická pumpa.

Fitness Fitball a jej výhody

• zlepšuje celkovú stabilitu a rovnováhu tela
  • zlepšuje držanie tela
  • udržiava panvu v správnom postavení
  • zmierňuje bolesti chrbta
  • dá sa využiť aj pri posilňovacích cvikoch
  • slúži ako prevencia pred bolesťou chrbta
  • súčasťou balenia je aj praktická pumpa

Inštrukcie k používaniu

1. Odporúčaná veľkosť: Stanovená veľkosť lopty sa vzťahuje na maximálny priemer. Fitlopta FitBall 65 cm sa odporúča nafúknuť na priemer 60-65 cm.
  2. Aby ste loptu nafúkli do konečnej veľkosti, je potrebné nafukovať ju na dvakrát. Po prvom nafúknutí je ideálne počkať 24 hodín a potom ju dofúkať na maximum.
  3. Loptu udržiavajte v dostatočnej vzdialenosti od natretých stien, dreveného nábytku či miest, kde sa pracuje s drevom. Rovnako ju chráňte pred vašimi domácimi miláčikmi, ktorí by loptu mohli poškodiť.
  4. Loptu nepoužívajte na klzkom povrchu, ako je drevená podlaha alebo dlažba, a to obzvlášť v prípade, že na lopte cvičíte alebo sedíte.
  5. Ak chcete loptu používať ako pôrodnú pomôcku alebo pomôcku na cvičenie v tehotenstve, poraďte sa najprv s lekárom.
  6. Loptu skladujte v čistom, suchom a dobre vetranom prostredí.
  7. Pri čistení lopty nepoužívajte veľmi kyslé alebo zásadité čistiace prostriedky. Loptu nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a neskladujte ju pri vysokých teplotách.
  8. Lopta má nosnosť približne 150 – 200 kg. Pri používaní venujte pozornosť rovnomernému rozloženiu váhy a príliš ju nepreťažujte na konkrétnom mieste.
HS kód 95069190: --- Ostatné
Vyrobené v Čína
Právna kategória výrobku príslušenstvo
Hlavná kategória Fitlopty a balančné podložky