Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Fish Oil 100 kaps - Optimum Nutrition

Hodnotenie:
80 %

Fish Oil je rybí olej v kapsuliach, ktorý je extrahovaný z kvalitných rýb, ako je losos, sardinka, makrela. Každá kapsula obsahuje DHA a EPA, teda omega-3 mastné kyseliny, ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca a mozgu. Enteric Coated Fish Oil je bez obsahu ortuti a rybej pachute.

Dlhodobo nedostupný

Enteric Coated Fish Oil - rybí olej s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín DHA a EPA pre celkové zdravie a normálnej činnosti srdca a mozgu

Fish Oil alebo rybí olej v kapsuliach obsahuje mastné kyseliny s dlhým reťazcom, vrátate kyseliny dokosahexanovej (DHA) a kyseliny eikosapentaenovej (EPA), ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca a mozgu. DHA a EPA sú omega-3 mastné kyseliny s dôležitými úlohami v mnohých metabolických procesoch. Aby mali esenciálne mastné kyseliny EPA e DHA pozitívne účinky na srdce, je podľa všeobecných vedeckých poznatkov nutný ich denný príjem 250 mg. Fish Oil od Optimum Nutrition obsahuje v každej kapsuli 300 mg EPA a DHA. Enteric Coated Fish Oil je bez obsahu ortuti a gastrorezistentný, čo znamená, že dostanete všetky výhody rybieho oleja bez rybej pachute. Kapsulovaná forma umožňuje uľahčený príjem odporúčaného množstva esenciálnych mastných kyselín.

 

Fish Oil Optimum Nutrition rybí olej

 

Fish Oil a jeho výhody

  • rybí olej
  • vysoký obsah omega-3 mastných yselín EPA a DHA
  • dobre sa prehĺtajú
  • majú špeciálnu povrchovú úpravu na eliminovanie rybej pachute
  • neobsahuje ortuť

 

Zloženie

Rybí olej, Gastrorezistentný poťah (želatínová kapsula, zahusťovadlá: glycerol, alginát sodný; voda, glazúra: šelak; protihrudkujúca látka: mastné kyseliny; emulgátor: lecitín; regulátor kyslosti: hydroxid amónny; stabilizátor: estery polyglycerolu s mastnými kyselinami), antioxidant (miešané prírodné tokoferoly).

 

Dávkovanie

Užívajte jednu kapuslu 3x denne.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty3 kaps
Omega-3 mastné kyseliny 900 mg
   z toho EPA 540 mg
   z toho DHA 360 mg

 

Upozornenie

Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené deťom do 12 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladuje v suchu pri teplote do 25°C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Fish Oil 100 kaps - Optimum Nutrition

Globálne hodnotenie produktu

80 %
80 %
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Fish Oil 100 kaps - Optimum Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Fish Oil 100 kaps - Optimum Nutrition
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené kráľovstvo
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Fish Oil 100 kaps - Optimum Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď