Extrakt z húb BIO Mushroom Complex - VanaVita

Výrobca: VanaVita

Extrakt z húb BIO Mushroom Complex je funkčná kombinácia 7 rôznych húb, ktoré sú známe svojimi blahodarnými účinkami. Nájdete v ňom výťažok z huby reishi, chaga, shiitake, maitake, herícium (koralovec ježovitý), cordyceps (húsenica čínska) a white fungus (biele huby). Ideálne pre komplexnú podporu celkového zdravia a vitality.

Extrakt z húb BIO Mushroom Complex je spojením 7 výťažkov z blahodarných húb, ktoré sa pomáhajú starať o celkové zdravie a vitalitu

Extrakt z húb BIO Mushroom Complex obsahuje výťažok zo 7 blahodarných húb v tej najvyššej biologickej kvalite. Konkrétne sa jedná o reishi (Ganoderma lucidum), chagu (Inonotus obliquus), shiitake (Lentinula edodes), maitake (Grifola frondosa), korálovca ježovitého (Hericium erinaceus), húsenicu čínsku (Cordyceps) a bielu hubu (Tremella fuciformis). Každá z týchto húb má v doplnku svoje nezameniteľné miesto a spoločne tak vytvára komplex pre maximálnu starostlivosť o zdravie a vitalitu.

Napríklad reishi (lesklokôrovka lesklá) patrí medzi múdre huby a pomáha so starostlivosťou o imunitu, hladinu cholesterolu v krvi a kardiovaskulárny systém. Shiitake alebo húževnatec jedlý je zase označovaný za hubu života a dlhovekosti. Často sa preto pridáva aj do anti-aging doplnkov, ktoré bojujú proti starnutiu. Chaga alebo rezavec šikmý je zase vysoko cenená stromová huba, ktorá sa rovnako ako korálovec ježovitý či húsenica čínska pýši obsahom biologicky aktívnych látok so širokým spektrom účinkov. A chýbať samozrejme nesmie ani ďalšia huba dlhovekosti, ktorá nesie názov White fungus alebo rôsolovka riasotvará.

Veľkou prednosťou tohto komplexu je jeho kapsulová forma. Vďaka tomu môžu z benefitov jednotlivých húb ťažiť aj ľudia, ktorí ich bežne nejedia. Zloženie je čisto rastlinné, takže je tento komplex vhodný aj pre vegetariánov a vegánov.

Extrakt z húb BIO Mushroom Complex - VanaVita

Extrakt z húb BIO Mushroom Complex a jeho výhody

• funkčný komplex 7 extraktov z húb
  • je v BIO kvalite
  • obsahuje maximum rôznych biologicky aktívnych látok
  • stará sa o celkové zdravie a vitalitu
  • obsahuje adaptogénnu hubu maitake
  • obsahuje nootropikum herícium
  • patrí medzi anti-aging doplnky
  • vďaka reishi pomáha so starostlivosťou o imunitu, hladinu cholesterolu a kardiovaskulárny systém
  • obsahuje aj huby dlhovekosti
  • je vhodný aj pre vegetariánov a vegánov

BIO zmes húb [reishi (Ganoderma lucidum), chaga (Inonotus obliquus), shiitake (Lentinus edodes), maitake (Grifola frondosa), korálovec ježovitý (Hericium erinaceus), cordyceps (Cordyceps militaris), biela huba (Tremella fuciformis)], objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (ryžový extrakt, stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Užívajte 2 kapsule denne.

Nutričné hodnoty 2 kapsule
BIO Reishi (Ganoderma lucidum 150 mg
BIO Chaga (Inonotus obliquus 150 mg
BIO Shiitake (Lentinula edodes) 150 mg
BIO Maitake (Grifola frondosa) 150 mg
BIO Korálovec ježovitý (Hericium erinaceus) 150 mg
BIO Cordyceps  (Cordyceps militaris) 150 mg
BIO Biela huba (Tremella fuciformis) 150 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Skladujte na suchom mieste pri teplotách do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Huby
BIO áno
Vegánsky áno
Forma kapsulovaný
Štítky produktu BIO, Vegan, RO - VANAVITA
HS kód 07123100: -- Huby rodu Agaricus
Bez plastového obalu áno
Kapsule 90 kaps.
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Ostatné špeciálne doplnky výživy
Na podporu imunity

Recenzie od zákazníkov Extrakt z húb BIO Mushroom Complex - VanaVita
Prezeráte si:Extrakt z húb BIO Mushroom Complex - VanaVita
Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
90 kaps. 16,95 € 14,95 €
Zlozenie
Chcel by som sa spytat, ake je zlozenie tohto produktu. Je to extra z plodnice, alebo podhubia ? Aky je podiel polysacharidov ? V tomto produkte(https://gymbeam.sk/hericium-lion-s-mane-gymbeam.html) mate dobry popis, preco tu nie je rovnaky ?
Zlozenie
Dobrý deň, jedná sa čisto o prášky z húb, bez štandarizácie na učínné látky- polysacharidy.
Chaga
Dobrý deň, mate informáciu či je chaga v tomto produkte pestovaná na brezových stromoch alebo v laboratoriu?
An
Dobry den, je produkt testovany na tazke kovy pripadne ine neziaduce latky? Je certifikovany? Ak ano je to nejak pisomne dolozene?

Ďakujem
An
Dobrý deň, produkt bol testovaný Štátnym veterinárnym a potravinovým ústavom SR na obsah ťažkých kovov. Certifikát a iné písomnosti neposkytujeme tretím stranám okrem našim partnerom B2B. Za pochopenie ďakujeme.