Extrakt z fermentovanej červenej ryže - GymBeam

Extrakt z fermentovanej červenej ryže obsahuje prospešnú látku monakolín K. Ten prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Preto je vyhľadávaný najmä ľuďmi, ktorí venujú maximálnu starostlivosť o zdravie svojho srdca a obehového systému. Vďaka čisto rastlinnému pôvodu je tento produkt vhodný aj pre vegánov.

Extrakt z fermentovanej červenej ryže obsahuje monakolín K, ktorý pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu

Extrakt z fermentovanej červenej ryže je unikátny obsahom prospešného monakolínu K. Ten prirodzene vzniká počas procesu fermentácie ryže, pri ktorej sa používajú špeciálne kvasinky kmeňa Monascus purpureus. Tie spôsobujú červené sfarbenie ryže a tiež ju obohatia o biologicky aktívne zložky, ako sú antioxidanty alebo spomínaný monakolín K.

Táto látka je populárna najmä v ázijských krajinách a v posledných rokoch sa teší celosvetovej obľube. Monakolín K má blahodarný vplyv na naše zdravie, pretože prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Z toho dôvodu vyhľadávajú doplnky stravy s obsahom monakolínu K najmä ľudia, ktorí sa chcú maximálne starať o zdravie svojho srdca a obehového systému.

Tento produkt má formu praktických kapsúl, ktoré sú vhodné aj pre vegánov. V jeho zložení nájdete štandardizovaný výťažok z červenej ryže, a vďaka tomu získate istotu, že obsahuje aktívnu látku. V jednej dávke prijmete 2,9 mg monakolínu K.

Extrakt z fermentovanej červenej ryže - GymBeam

Extrakt z fermentovanej červenej ryže a jeho výhody

• výťažok so štandardizovaným obsahom monakolínu K
  • v jednej dávke obsahuje 2,9 mg monakolínu K
  • pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu
  • je vhodný pre ľudí, ktorí sa chcú maximálne starať o zdravie srdca a obehového systému
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), extrakt z fermentovanej červenej ryže (Monascus purpureus) (3 % monakolín K), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt z fermentovanej červenej ryže (Monascus purpureus) 97 mg
- Monakolín K 2,9 mg

Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 18 rokov a osoby nad 70 rokov. V prípade akýchkoľvek zdravotných problémov sa o užívaní poraďte s lekárom. Nemalo by sa užívať ak užívate lieky na zníženie cholesterolu. Nemalo by sa užívať ak už užívate iné produkty obsahujúce červenú fermentovanú ryžu. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Hlavná kategória Rastlinné doplnky
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma kapsulovaný
Štítky produktu Vegan
HS kód 21069098: --- Ostatné
Kapsule 90 kaps.
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa
Ostatné špeciálne doplnky výživy

Recenzie od zákazníkov Extrakt z fermentovanej červenej ryže - GymBeam
Prezeráte si:Extrakt z fermentovanej červenej ryže - GymBeam

Na tomto princípe som užívala prípravok z lekárne, ktorý mi zlepšil výsledky ale mala som tráviace problémy. Tento výživový doplnok znášam dobre a je aj lepšej cene.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
90 kaps. 9,95 € 7,95 €