Extrakt z bielej fazule - GymBeam

Extrakt z bielej fazule je prírodný doplnok s obsahom 1500 mg výťažku z bielej fazule (Phaseolus vulgaris) v pomere 20:1. Má formu kapsúl a funguje ako blokátor sacharidov. Môže tak znížiť ich vstrebané množstvo a pomôcť s chudnutím. Je vhodný pre každého, kto chce maximálne podporiť svoju snahu o dosiahnutie vysnenej postavy.

Extrakt z bielej fazule - prírodný blokátor sacharidov, ktorý je ideálny pomocník pri chudnutí

Extrakt z bielej fazule je dobre známy prírodný doplnok, ktorý pozná každý, kto sa už istý čas orientuje vo svete zdravého životného štýlu. Ide o ľahko prehltateľné kapsule s obsahom 1500 mg výťažku z bielej fazule v pomere 20:1. Obsahuje biologicky aktívnu látku phaseolin, ktorá funguje ako blokátor sacharidov. Tým dochádza k tomu, že sa citeľne zníži množstvo vstrebaných sacharidov, z ktorých tak telo nevyužije energiu. Tie sa potom jednoducho vylúčia alebo poslúžia ako potrava zdraviu prospešných baktérií v hrubom čreve.

Táto schopnosť phaseolinu v konečnom dôsledku môže pomôcť prijať menej energie a podporiť tak chudnutie. Vďaka tomu je extrakt z bielej fazule obľúbený u ľudí, ktorí chcú schudnúť. Jeho užívanie sa odporúča najmä počas diéty, v kombinácii s vyváženým jedálničkom a adekvátnou fyzickou aktivitou. Vo forme týchto kapsúl je navyše vhodný aj pre vegánov.

Extrakt z bielej fazule - GymBeam

Extrakt z bielej fazule a jeho výhody

• je prírodný doplnok
  • obsahuje 1500 mg výťažku bielej fazule (Phaseolus vulgaris) v pomere 20:1
  • má formu ľahko prehltateľných kapsúl
  • je známy ako blokátor sacharidov
  • môže prispieť k podpore chudnutia
  • je vhodný aj pre vegánov

Extrakt z bielej fazule 20:1 (Phaseolus vulgaris), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu 3-krát denne s jedlom.

Nutričné hodnoty 3 kapsule * RI
Extrakt z bielej fazule 20:1 (Phaseolus vulgaris) 1500 mg -

*Referenčný príjem dospelého človeka nie je stanovený.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vegánsky áno
Zmes číry