Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Erythrit 1000 g - ESN

Erythrit (Erythritol) je prírodná náhrada cukru, ktorá je určená pre všetkých, ktorí hľadajú alternatívne sladidlo podobné cukru s nulovým glykemickým indexom. Zároveň nemá takmer žiadne kalórie, je šetrné voči zubom, nezvyšuje hladinu cukru v krvi a nemá vplyv ani na hladinu inzulínu. Sladidlo vhodné do diéty.

Dlhodobo nedostupný

Erythrit: sladidlo takmer bez kalórií, s nulovým glykemickým indexom, vhodné do diéty

Erythrit (Erythritol) je náhrada cukru, ktorá sa prirodzene vyskytuje v mnohých druhoch ovocia a vo vyšších koncentráciach v potravinách, ako napr. sojová omáčka, v syroch, vo víne, či pive. V potravinách slúži na zvýraznenie arómy, zvlhčovanie, ako náhradné sladidlo, stabolizátor či zahusťovadlo. Vyzerá veľmi podobne ako cukor, avšak nemá takmer žiadne kalórie. Disponuje radou pozitívnych vlastností - nízký glykemický index, nízký obsah kalorií, nízky preháňajúci účinok. Nezvyšuje hladinu cukru v krvi a nemá vplyv ani na hladinu inzulínu.

 Erythrit ESN

 

Erythrit má približne 65% sladivosti ako stolový cukor(sacharóza). Vyrába z rastlinných cukrov - cukor sa zmieša s vodou a potom prírodne kvasí do erythritolu. Potom sa prefiltruje, nechá sa kryštalizovať, a potom sa suší. Erythritol nemetabolizuje s ústnymi baktériami, čo znamená, že neprispieva k vzniku zubného kazu. 

 

 Erythrit  a jeho výhody:

  • nemá takmer žiadne kalórie
  • nemá vplyv na hladinu cukru v krvi
  • nemá vplyv na hladinu inzulínu
  • má nulový glykemický index
  • má sladkú chuť
 

Zloženie

100% sladidlo Erythritol.

 

Použitie

Dávkovanie ako bežný cukor (1:1). Erithrytol je ideálné ochucovadlo do káv, čajov, limonád, do omáčiek a dresingov. Samozrejme vynikajúco sa dá použiť pri varení a taktiež pri pečení.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 100 g
Energetická hodnota0 kJ / 0 kcal
Tuky0 g
   z toho nasýtené tuky0 g
Sacharidy100 g
   z toho cukry0 g
Erythritol100 g
Vláknina0 g
Bielkoviny0 g
Soľ0 g

 

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej vyváženej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Prehnaná konzumácia môže spôsobiť hnačku.

Recenzie od zákazníkov

Erythrit 1000 g - ESN

Write Your Own Review
Prezeráte si:Erythrit 1000 g - ESN
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Erythrit 1000 g - ESN

Napíšte otázku
Napísať odpoveď