All Stars Energetické tyčinky & Flapjacky

Energetické tyčinky & Flapjacky od výrobcu All Stars je kategória snackov ideálnych na rýchle doplnenie energie. Ide hlavne o klasické flapjacky, flapjacky s vyšším podielom bielkovín, energetické tyčinky s typicky vyšším obsahom sacharidov a RAW energetické tyčinky. Ocenia ich nielen ľudia, ktorí fandia aktívnemu životnému štýlu, ale aj všetci športovci a každý, kto hľadá spoľahlivý zdroj energie.

V zložení týchto energetických snackov nájdete typicky dostatočné množstvo živín, na čele so sacharidmi, ktoré dopĺňajú bielkoviny. Výnimkou nie sú tiež pridané vitamíny či minerálne látky.  V tejto kategórii nájdete tiež MoiMüv Protein Flapjack s vysokým obsahom dobre využiteľných bielkovín. Hravo zaženie hlad a vďaka skvelému zloženiu a vyváženému pomeru makroživín sa dá považovať za vyvážený snack, ktorý telu doplní všetko potrebné

Zobraziť viac

Kedy jesť energetické tyčinky a flapjacky?

Energetické tyčinky a flapjacks môžeme rozdeliť na klasické a tie s vyšším obsahom bielkovín. Klasické obsahujú väčšie množstvo sacharidov a slúžia tak primárne na doplnenie energie. Sú ideálne ako snack pred alebo po tréningu. Hravo poslúžia aj ako desiata, olovrant alebo zdravšia náhrada bežných cukroviniek kedykoľvek počas dňa. Či už ste v práci, škole alebo na turistike. Oceníte ich tiež ako snack počas rôznych športových aktivít, ako napríklad lyžovanie, beh na lyžiach, plávanie, korčuľovanie, cyklistika a podobne. Ide skrátka o univerzálne športové tyčinky.

Proteínové flapjacky si môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa s cieľom doplniť energiu aj bielkoviny. Sú ideálne ako snack či lahodná desiata, ktorá vás navyše spoľahlivo zasýti. Hodia sa aj ako dezert ku káve alebo ideálny prostriedok s ktorým zaženiete chuť na sladké. Okrem toho môžu byť proteínové flapjacky skvelou súčasťou vášho jedálnička aj pri chudnutí či naberaní svalov.

Ochutnajte našu ponuku tyčiniek na doplnenie energie & Flapjackov a pocíťte ich príval energie na vlastnej koži.

Zobraziť menej

1 Položka

na stranu
Nastaviť vzostupný smer