STRIX Energetické gély

Energetické gély od výrobcu STRIX sú kategória produktov, ktoré predstavujú veľmi pohodlný spôsob, ako doplniť telu potrebnú energiu. Obsahujú rýchle či pomalé sacharidy alebo ich kombináciu v rôznom pomere, čím dokážu zabezpečiť rýchly a postupný prísun energie počas výkonu. Po športe pomôžu doplniť aj vyčerpané glykogénové zásoby vo svaloch. Energetické gély môžu byť navyše obohatené aj o ďalšie zložky. Medzi najčastejšie patria vybrané aminokyseliny či elektrolyty, ktoré strácame potením počas výkonu a je nutné ich dopĺňať.

Energetické gély sú tak ideálne pre všetkých športovcov či fyzicky aktívnych ľudí, ktorí sa potrebujú pripraviť na podanie maximálneho výkonu. 

Kedy užívať energetické gély? 

  • pred športom
  • počas športu, hlavne v prípade vytrvalostných športovcov, ktorí počas dlhšie trvajúcich výkonov potrebujú dopĺňať energiu
  • po športe k podpore regenerácie energetických zásob v podobe svalového glykogénu

Výhodou je, že si ich môžete zobrať so sebou pohodlne do batohu počas turistiky, do vrecka cyklo dresu alebo cyklo brašne. Napríklad ReCharge Gél prekvapí aj svojou sviežou chuťou. Vo výsledku tak nielen chutne, ale aj efektívne zvýši váš výkon a dodá potrebné palivo pre maximálne výsledky.

Zobraziť viac
Kategória neobsahuje žiadne produkty.