Endless Nootropic - The Protein Works

Endless Nootropic je nootropikum, ktoré obsahuje rozsiahlu zmes vitamínov, minerálov, kofeínu, teanínu, taurínu a ďalších biochemicky aktívnych látok pre podporu kognitívnej funkcie a duševnej výkonnosti.

Dlhodobo nedostupný

Endless Nootropic - spektrum látok pre podporu duševnej výkonnosti a redukciu únavy

Endless Nootropic je nootropikum, a teda sofistikovaná zmes látok, ktorých účelom je podporiť fungovanie organizmu, kognitívnu funkciu, redukciu únavy, funkciu psychiky a duševnej výkonnosti. Súčasťou zloženia sú viaceré vitamíny, minerály, kofeín, teanín, taurín alebo extrakt z čierneho korenia. Nájdete v ňom železo, ktoré podporuje kognitívnu funkciu, prenos kyslíka v tele, tvorbu červených krviniek, ako aj redukciu únavy a vyčerpania. Zinok zas prispeje k syntéze DNA, správnemu fungovaniu imunity alebo látkovej premene makronutrientov. Horčík je užitočný pre rovnováhu elektrolytov, funkciu psychiky a syntézu bielkovín. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa, tvorbu kolagénu alebo ochranu buniek pred oxidačným stresom. Vitamín B6 je užitočný pre reguláciu hormonálnej činnosti a kyselina pantoténová (vitamín B5) prispieva k optimálnej duševnej výkonnosti. Náročný životný štýl vyžaduje podporu nielen fyzickej, ale aj duševnej výkonnosti. Môžete ho podporiť užívaním praktického Endless Nootropic.

Endless Nootropic - The Protein Works

Endless Nootropic a jeho výhody

• sofistikované nootropikum
  • obsahuje kofeín, teanín a taurín
  • obsahuje aj komplex vitamínov a minerálov
  • podporuje kognitívnu funkciu
  • prispieva k redukcii únavy
  • je užitočný pre rovnováhu elektrolytov
  • podporuje správnu duševnú výkonnosť

Príchuť blue raspberry twister: aróma,  cholín bitartrát, kyselina jablčná, L-tyrozín ,vitamín C, taurín, Oxid horečnatý, fosforečnan vápenatý, L-theanín, DMAE bitartrát, Oxid kremičitý, Kofeín bezvodý, sladidlo (sukralóza, Acesulfam K), vitamín B12 (metyl-kobalamín), zinok, citrát dihydrát Extrakt z čierneho korenia, železo (bis-glycinát železnatý), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), sfarbenie (jasne modrá FCF), vitamín B9 (kyselina listová).

Príchuť Cool Cola Zinger:   cholín bitartrát, kyselina jablčná, L-tyrozín ,vitamín C, taurín, Oxid horečnatý, fosforečnan vápenatý, L-theanín, DMAE bitartrát, Oxid kremičitý, Kofeín bezvodý, sladidlo (sukralóza, Acesulfam K), vitamín B12 (metyl-kobalamín), zinok, citrát dihydrát Extrakt z čierneho korenia, železo (bis-glycinát železnatý), vitamín B5 (D-pantotenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), sfarbenie (jasne modrá FCF), vitamín B9 (kyselina listová).

Pridajte 3 čierne odmerky (10 g) do 300 ml studenej vody a premiešajte v šejkri. Odporúčame užiť jednu dávku denne pol hodiny pred požadovaným účinkom.

Nutričné hodnoty (príchuť blue raspberry twister)
100 ml 1 dávka (10 g)
Energetická hodnota 15 kJ / 4 kcal 46 kJ / 11 kcal
Tuky 0 g 0 g
   z toho nasýtené 0 g 0 g
Sacharidy 0,6 g 1,9 g
   z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0  g
Bielkoviny 0 g 2  g
Soľ 0 g 0 g
Nutričné hodnoty (príchuť Cool Cola Zinger) 100 ml

1 dávka (10 g)

Energetická hodnota 15 kJ / 4 kcal  49 kJ / 12 kcal
Tuky 0 g 0 g
   z toho nasýtené 0 g 0 g
Sacharidy 0,6 g 1,9 g
   z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Soľ 0 g 0 g

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote 5-25°C. Chráňte pred teplom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Forma práškový
Hlavná kategória Nootropiká a mozog
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie