Elektrolyty TABS - GymBeam

Elektrolyty TABS sú tablety s vyváženým pomerom sodíka, draslíka, horčíka, vápnika a chloridu. Tieto minerálne látky sa strácajú z tela potom, a preto je dôležité ich pravidelné dopĺňanie počas dlhotrvajúceho športového výkonu alebo po ňom. Vďaka čisto rastlinnému zloženiu sú vhodné aj pre vegánov.

Elektrolyty TABS sú tablety s vyváženým pomerom sodíka, horčíka, vápnika a ďalších látok, ktoré sa strácajú z tela potom

Elektrolyty TABS sú účinné tablety obsahujúce vyvážený pomer vybraných minerálnych látok. Konkrétne ide o sodík, draslík, horčík, vápnik a chlorid. Tieto minerálne látky sa tiež nazývajú elektrolyty a podieľajú sa na množstve dôležitých funkcií v organizme. Ich príjem zohráva úlohu v zachovaní optimálnej hydratácie. To je dané predovšetkým účinkami sodíka a draslíka. Nedostatok týchto látok v tele sa v niektorých prípadoch prejavuje nadmernými stratami tekutín, a to zvyčajne vedie k dehydratácii.

Obsiahnutý horčík pomáha udržať rovnováhu elektrolytov, navyše prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Tablety sú taktiež zdrojom vápnika, ktorý podporuje správnu funkciu svalov rovnako ako už spomínaný horčík. Tieto minerálne látky zohrávajú dôležitú úlohu pri svalovej kontrakcii a ich nedostatok je spájaný s nepríjemnými kŕčmi, ktoré sa typicky objavujú počas náročného športového výkonu.

Elektrolyty sa z tela strácajú potom, a preto je dôležité ich pravidelné dopĺňanie počas dlhotrvajúceho športového výkonu alebo po ňom. Zídu sa najmä pri vytrvalostných športoch, keď človek stráca viac tekutín a minerálnych látok prostredníctvom potu. Môžete ich zapiť vodou napríklad v priebehu niekoľkohodinovej horskej turistiky, dlhého behu alebo na cyklistickom výlete. Oceníte ich aj počas náročného silového tréningu, pri cvičení v horúcom prostredí alebo kedykoľvek pri zvýšenom potení.

Po športovom výkone ich zapite dostatočným množstvom vody alebo iných tekutín na maximálnu podporu hydratácie. Tablety s obsahom minerálnych látok sú preto ideálne pre všetkých športovcov a ďalších aktívnych jedincov. Navyše majú čisto rastlinné zloženie, a tak ich môžu užívať aj vegáni

Elektrolyty TABS - GymBeam

Elektrolyty TABS a ich výhody

• obsahujú sodík, draslík, horčík, vápnik a chlorid
  • prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania
  • podporujú správnu funkciu svalov
  • majú vplyv na hydratáciu organizmu
  • sú v praktickej forme tabliet
  • zídu sa počas športového výkonu alebo po ňom
  • sú vhodné pre vegánov

Hydrogénfosforečnan vápenatý, citrát draselný, chlorid sodný, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), oxid horečnatý, protihrudkujúce činidlá (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

Užívajte 2 tablety denne.

Nutričné hodnoty2 tablety *RI
Chlorid 322 mg 40 %
Sodík 209 mg -
Draslík  174 mg 8,7 %
Vápnik 180 mg 22,5 %
Horčík 150 mg 40 %
* Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal)

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.
Hlavná kategória Multiminerály
Vegánsky áno
Forma tabletkovaný
HS kód 21069098: --- Ostatné
Počet kusov na palete 2000 ks
Ostatné kategórie Športová výživa
Proti kŕčom
Minerály
Podpora regenerácie
Zlepšenie športového výkonu

Recenzie od zákazníkov Elektrolyty TABS - GymBeam
Prezeráte si:Elektrolyty TABS - GymBeam

uzivam v narocnejsich dnoch, pomaha mi dostat sa do vnutornej rovnovahy a pohody, dodava mi energiu

Tablety Cena Špeciálna cena Skladom
90 tab. 8,95 € 6,95 €
Rozpustne?
Dobry den, su to klasicke tabletky alebo sa rozpustaju vo vode?
Rozpustne?
Dobrý deň. Sú to klasické tablety.

Mirka, team GymBeam
Tazko sa prehltaju
Ked mam problem prehltnut tabletku, mozem ju rohryznut alebo rozpustit vo vode?
Tazko sa prehltaju
Dobrý deň, odporúčame dodržiavať dávkovanie uvedené na webe - 100 g (4 zarovnané odmerky) rozpustite v 200 ml vody alebo odtučneného mlieka, najlepšie v šejkri.
Pôst
Dobrý deň, chcem vedieť či sa týmito tabletami preruší pôst alebo nie, dakujem
Pôst
Dobrý deň, pokiaľ ide o pôst ako o absenciu makroživín - cukrov, tukov a bielkovín, tak je užívanie toho produktu v poriadku.

Paula, team GymBeam
Dobrý deň, chcem sa spýtať na ideálne dávkovanie 2 tablety denne.... obe tablety naraz alebo to rozdeliť v priebehu dňa (resp. ráno/večer)? Ak naraz tak ideálne ráno? Ďakujem.
Dobrý deň, dávku môžete rozdeliť 1x ráno a 1x večer.

Viktória, team GymBeam