Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Výrobca: Barebells
100 %

Double Bite je proteínová chuťovka v podobe lahodnej tyčinky, ktorá obsahuje až 17 g bielkovín prispievajúcich k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Navyše je obohatená o vlákninu, ktorá je dôležitá pre optimálne fungovanie trávenia. Okrem toho neobsahuje žiadny pridaný cukor a preto je ideálnou voľbou na cesty, kde vám doplní potrebné živiny kedykoľvek počas dňa.

Špeciálna cena 2,25 € Bežná cena: 0,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena
Poštovné od 1.90 €
Zdarma pri nákupe nad 70.00 €

Double Bite - proteínová tyčinka s obsahom až 17 g bielkovín, bez pridaného cukru

Double Bite je voňavá proteínová tyčinka, ktorá vás svojou lahodnou chuťou doslova opantá. Obsahuje až 17 g bielkovín, dôležitých pre rast a udržanie svalovej hmoty, ale aj zdravie kostí. V zložení nájdete aj vlákninu, ktorá je dôležitá pre optimálne fungovanie tráviacej sústavy.

Táto tyčinka poslúži ako zdravšia náhrada klasických cukroviniek, nakoľko neobsahuje žiadny pridaný cukor. Môžete si ju vychutnať kedykoľvek počas dňa, ako desiatu, olovrant či rýchly snack, na doplnenie bielkovín a posilnenie regenerácie po výkone. Vďaka svojej výnimočnej chuti sa táto tyčinka hodí napríklad aj ako dezert ku káve, ktorý je navyše bohatý na bielkoviny a spoľahlivo uspokojí vaše chuťové poháriky.

Double Bite a jej výhody

• je proteínová tyčinka s lahodnou chuťou a podmanivou vôňou
  • obsahuje až 17 g bielkovín
  • podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
  • neobsahuje žiadny pridaný cukor
  • obsahuje vlákninu dôležitú pre optimálne fungovanie trávenia
  • je vhodná ako desiata, olovrant, dezert či rýchly snack počas dňa

Príchuť Chocolate Crispsladidlo (maltitol, erythritol, xylitol, sukralóza), sójová bielkovina, vláknina (polydextróza), kolagénové peptidy, kakaové maslo, kakaová hmota, zvlhčovadlo (glycerol), sušené mlieko, kakaový prášok, sójový olej, tapiokový škrob, odstredené mlieko, mliečna bielkovina, aróma, emulgátor (sójový lecitín), soľ.

Príchuť Caramel Crisp: sladidlo (maltitol, erythritol, xylitol, sukralóza), sójová bielkovina, vláknina (polydextróza), kolagénové peptidy, zvlhčovadlo (glycerol), kakaové maslo, sušené mlieko, sójový olej, kakaová hmota, tapiokový škrob, odstredené mlieko, mliečna bielkovina, kakaový prášok, soľ, emulgátor (sójový lecitín), aróma.

Tyčinka je vhodná ako desiata alebo olovrant v priebehu dňa, na doplnenie proteínov a posilnenie regenerácie po výkone.

Nutričné hodnoty (príchuť Chocolate Crisp)55 g
Energetická hodnota 830 kJ / 199 kcal
Tuky 8,3 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 4,5 g
Sacharidy 19 g
   z toho cukry 2,1 g
Bielkoviny 16 g
Soľ 0,49 g
Vláknina 7,1 g

Nutričné hodnoty (Caramel Crisp)55 g
Energetická hodnota 820 kJ / 197 kcal
Tuky 7,6 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 3,7 g
Sacharidy 19 g
   z toho cukry 2 g
Bielkoviny 17 g
Soľ 0,55 g
Vláknina 7 g

Doplnky výživy nie sú určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Alergénové upozornenie: obsahuje mlieko a sóju, môže obsahovať stopy lepku, vajec, arašidov, orechov a sezamu.

Recenzie od zákazníkov

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

1 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú