Cellucor Pomôcky na cvičenie doma

Pomôcky na cvičenie doma od výrobcu Cellucor je kategória, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste aj doma dokázali efektívne precvičiť a zregenerovať celé telo. Na svoje si tak prídu napríklad fanúšikovia silového tréningu, ktorým ide o maximálny rast svalov aj sily. Nechýba však ani výbava pre tých, ktorí sa venujú joge či pilatesu. Fitness pomôcky pre domáci tréning sú však určené aj vytrvalostným športovcom, ktorí potrebujú zamakať na svojej kondícii, rýchlosti a výbušnosti, aby obrátili napríklad preteky vo svoj prospech a úspešne zvíťazili. Stačí si preto iba vybrať produkty z rôznych podkategórií, ktoré sú relevantné pre vaše športové aktivity.

Zobraziť viac

• Švihadlá sú ideálnym pomocníkom na rozohriatie pred cvičením. Rovnako ich využijete aj na vytrvalostný tréning alebo HIIT, vďaka ktorému zlepšíte svoju kondíciu a spoľahlivo spálite veľa kalórií, vďaka čomu budete ľahšie chudnúť. A ak si nechcete sami merať čas alebo počítať preskoky, oceníte jeho smart variant, ktorý to urobí za vás.
  • Posilňovacie gumy na cvičenie alebo odporové gumy pomôžu efektívne posilniť svaly celého tela a sťažiť, alebo zjednodušiť tréning doma aj vo fitku. Skvele sa dopĺňajú aj s expandermi.
  • Fitlopty a balančné podložky sú domáce tréningové pomôcky, ktoré zlepšia celkovú stabilitu, rovnováhu a držanie tela. Skvele sa hodia aj na posilňovanie, relaxáciu a pretiahnutie celého tela.
  • Masážne valce, či už klasické, alebo vibračné, slúžia na automasáž, uvoľnenie, zlepšenie rozsahu a regeneráciu svalov nielen po tréningu. V masírovaných miestach môžete podporiť prekrvenie svalov, čo sa hodí aj pred výkonom.
  • Podložky na cvičenie využijete pri pilatese, joge, silovom tréningu, masáži, naťahovaní alebo pri meditácii.
  • Záťaže a závažia poskytnú navyše extra hmotnosť sťažujúcu tréning. Tú využijete pri budovaní sily a svalovej hmoty. Patria medzi ne napríklad záťažové vesty, kettlebelly či sandbagy a ďalšie pomôcky.
  • Činky sú „must have” výbava každého silovo cvičiaceho športovca. Stačí len vybrať klasické či nastaviteľné jednoručky alebo os so závažím podľa svojich schopností a tréning môže začať.
  • Závesné posilňovacie systémy sa dajú využiť na domáci aj vonkajší workout. Veľkou výhodou je ich skladnosť. Môžete si ich tak ľahko zabaliť napríklad aj na dovolenku a dať si kedykoľvek do tela poriadnym full body tréningom.
  • Hrazdy a bradlá ocenia predovšetkým priaznivci vonkajších workoutov. Tým toto vybavenie pomôže zlepšovať svoje skills aj doma.
  • Jóga a pilates sú aktivity, ktoré sa nezaobídu bez podložiek na cvičenie (jógamatky, karimatky), posilňovacích gúm, balančných pomôcok a ďalšieho príslušenstva. S nimi ľahko uvoľníte telo, myseľ a podporíte regeneráciu aj relaxáciu.
  • Smart pomôcky na cvičenie je vychytané fitness príslušenstvo pre domáci tréning, ktoré vám môže cvičenie spestriť a spríjemniť. Nechýbajú však ani multifunkčné pomôcky na následnú regeneráciu alebo múdra váha, ktorá ukáže, ako sa posúvate k svojmu cieľu.
  • Posilňovacie klietky a stojany umožnia zaradiť do tréningu desiatky nových cvikov na celé telo. Pokiaľ už máte doma činky, potom sú tieto pomôcky ďalším krokom vo výbave vášho domáceho fitka.
  • A pokiaľ máte pocit, že v žiadnej z uvedených kategórií nenájdete pomôcku, ktorú potrebujete, skúste pozrieť do kategórie s ostatným domácim príslušenstvom. Tam na vás čakajú napríklad posilňovače dlane, bicepsové izolátory či odporové padáky na tréning bežeckej rýchlosti.

Aj domácim tréningom môžete dosahovať skvelé výsledky. A fitness pomôcky vám s tým môžu efektívne pomôcť. Pokiaľ neviete, ktorá pre vás bude ideálna, môžete načerpať inšpiráciu v článku Vybavenie domácej posilňovne: Ktoré pomôcky a príslušenstvo nesmie chýbať?

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.