Diétna náhrada stravy - The Protein Works

Hodnotenie:
89 % of 100
89 % (20)

Diétna náhrada stravy je komplexná zmes živín v práškovej forme, z ktorej vytvoríte lahodný šejk plný kvalitných živín. Okrem vysokého obsahu bielkovín v ňom nájdete aj komplexné sacharidy, kvalitné tuky či množstvo vitamínov a minerálnych látok. Hodí sa tak nielen ako náhrada hlavného jedla, ale aj ako potréningový nápoj, praktický snack pri cestovaní či nedostatku času.

Skladom
29,95 €

Diétna náhrada stravy je funkčná zmes, z ktorej vykúzlite lahodný šejk s plnohodnotným zložením a poslúži ako praktická desiata na cesty či potréningové jedlo

Diétna náhrada stravy je komplexná zmes živín v práškovej forme, ktorá po zmiešaní s tekutinou vytvorí lahodný šejk s plnohodnotným zložením. Ide o kombináciu pomaly stráviteľných komplexných sacharidov, bielkovín a kvalitných tukov, obohatenú o široké spektrum vitamínov a minerálnych látok. Táto zmes sa pýši vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty a udržaniu normálneho stavu kostí. Zároveň je bohatá na komplexné sacharidy, ktoré sú typické svojou pomalou stráviteľnosťou, a tak uvoľňujú energiu postupne. Výhodou je aj vysoký obsah vlákniny, ktorá pomáha so starostlivosťou o trávenie a optimálne zloženie črevnej mikrobioty.

 

Diétna náhrada stravy je obohatená o množstvo vitamínov a minerálnych látok, ktoré pomáhajú so starostlivosťou o celkovú vitalitu organizmu. Obsiahnutý vitamín D prispieva k funkcii imunitného systému, kostí či svalov. Činnosti svalov prospievajú aj horčík a vápnik. Horčík je navyše dôležitý pre správnu funkciu nervového systému a optimálnu elektrolytovú rovnováhu. Tieto elektrolyty, vrátane draslíka, potrebujeme mať pod kontrolou v prípade, že vykonávame aktivity spojené s výrazným potením.

 

Mnohé z obsiahnutých živín, vrátane vitamínu C, vitamínu B2, B3 či B5, sa podieľajú aj na zmiernení únavy a vyčerpania. Pritom minerálne látky zinok a selén sú prospešné nielen pre vlasy či nechty. Zinok poteší mužov aj tým, že prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, zatiaľ čo selén je dôležitý pre optimálnu spermatogenézu. Veľkou výhodou je aj vysoký obsah vitamínu B12, ktorý sa podieľa na normálnej funkcii imunitného systému, ale môže byť nedostatočný napríklad v jedálničku vegetariánov.

 

Diétna náhrada stravy môže poslúžiť ako alternatíva bežného jedla,  na ktorej si navyše pochutnáte vďaka jej lahodnej chuti a krémovej konzistencii. Hodí sa vtedy, keď nemáte čas alebo priestor zjesť si pevné jedlo a potrebujete rýchlu a praktickú alternatívu. Ľahko sa rozmiešava, a tak si ho môžete zbaliť so sebou aj na cesty a v prípade potreby len rýchlo zmiešať s vodou. Hodí sa aj ako nápoj po tréningu, ktorý pomôže so starostlivosťou o svaly namáhané športom. Ide tak o všestrannú a zároveň výživnú zmes, ktorá môže v prípade potreby poslúžiť ako výživný snack.

 

Diétna náhrada stravy a jej výhody

 • ide o komplexnú zmes živín
 • po zmiešaní s vodou alebo mliekom vytvára chutný šejk
 • má lahodnú chuť a krémovú konzistenciu
 • má vysoký obsah bielkovín
 • obsahuje komplexné sacharidy
 • má vysoký obsah vlákniny
 • je bohatá na vitamíny a minerálne látky
 • energiu uvoľňuje postupne
 • prispieva k rastu svalovej hmoty a udržaniu zdravých kostí
 • pomáha so starostlivosťou o trávenie a optimálne zloženie črevnej mikrobioty 
 • prispieva k funkcii imunitného systému, kostí či svalov
 • je dôležitý pre správnu funkciu nervového systému a optimálnu elektrolytovú rovnováhu
 • prispieva k udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi
 • ľahko sa rozmiešava
 • je vhodná aj pre vegetariánov

 

Zloženie

Príchuť banánový koktejl: Ovsené vločky, proteínová zmes (sójový proteín, mliečny proteínový koncentrát, micelárny kazeín (mlieko), maltodextrín, TPW™ zmes vitamínov a minerálov (fosforečnan vápenatý, citrát draselný, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan draselný, oxid horečnatý, vitamín C, glukonát zinočnatý, pyrofosforečnan železitý, acetát vitamínu E, jodid draselný, vitamín B3, seleničitan sodný, vitamín acetát A, vitamín acetát B5, glukonát meďnatý, síran manganatý monohydrát, D-biotín, vitamín B12, vitamín D2, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B2, kyselina listová, vitamín K), aróma, soľ, zahusťovadlo (xantánová guma, guarová guma), sladidlo (sukralóza), farbivo (kurkumín).

Príchuť chocolate silk:  Ovsené vločky, proteínová zmes (sójový proteín, mliečny proteínový koncentrát, micelárny kazeín (mlieko), maltodextrín, emulgátor: kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, TPW™ zmes vitamínov a minerálov (fosforečnan vápenatý, citrát draselný, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan draselný, oxid horečnatý, vitamín C, glukonát zinočnatý, pyrofosforečnan železitý, acetát vitamínu E, jodid draselný, vitamín B3, seleničitan sodný, vitamín acetát A, vitamín acetát B5, glukonát meďnatý, síran manganatý monohydrát, D-biotín, vitamín B12, vitamín D2, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B2, kyselina listová, vitamín K), zahusťovadlo (xantánová guma, guarová guma), soľ, aróma, sladidlo (sukralóza).

Príchuť jahodový krém: Ovsené vločky, proteínová zmes (sójový proteín, mliečny proteínový koncentrát, micelárny kazeín (mlieko), maltodextrín, TPW™ zmes vitamínov a minerálov (fosforečnan vápenatý, citrát draselný, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan draselný, oxid horečnatý, vitamín C, glukonát zinočnatý, pyrofosforečnan železitý, acetát vitamínu E, jodid draselný, vitamín B3, seleničitan sodný, vitamín acetát A, vitamín acetát B5, glukonát meďnatý, síran manganatý monohydrát, D-biotín, vitamín B12, vitamín D2, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B2, kyselina listová, vitamín K), aróma, soľ, zahusťovadlo (xantánová guma, guarová guma), sladidlo (sukralóza), farbivo (prášok z červenej repy).

Príchuť vanilkový krém: Ovsené vločky, proteínová zmes (sójový proteín, mliečny proteínový koncentrát, micelárny kazeín (mlieko), maltodextrín, TPW™ zmes vitamínov a minerálov (fosforečnan vápenatý, citrát draselný, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan draselný, oxid horečnatý, vitamín C, glukonát zinočnatý, pyrofosforečnan železitý, acetát vitamínu E, jodid draselný, vitamín B3, seleničitan sodný, vitamín acetát A, vitamín acetát B5, glukonát meďnatý, síran manganatý monohydrát, D-biotín, vitamín B12, vitamín D2, vitamín B6, vitamín B1, vitamín B2, kyselina listová, vitamín K), aróma, soľ, zahusťovadlo (xantánová guma, guarová guma), sladidlo (sukralóza).

 

Dávkovanie

Pridajte 70 g (1,5 odmerky) do 350 ml vody alebo mlieka a dobre premiešajte.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť banánový koktejl)  v 100 g
Energetická hodnota 1481 kJ / 353 kcal
Tuky 4,6 g
    - z toho nasýtené mastné kyseliny 1,3 g
Sacharidy 53 g
   - z toho cukry 2,9 g
Vláknina 6,7 g
Bielkoviny 28 g
Soľ 1,04 g
Nutričné hodnoty (príchuť chocolate silk)  v 100 g
Energetická hodnota 1465 kJ / 349 kcal
Tuky 4,9 g
    - z toho nasýtené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 52 g
   - z toho cukry 2,8 g
Vláknina 7,9 g
Bielkoviny 29 g
Soľ 1,04 g
Nutričné hodnoty (príchuť jahodový krém) v 100 g
Energetická hodnota 1472 kJ / 351 kcal
Tuky 4,5 g
   -  z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g
Sacharidy 53 g
   - z toho cukry 2,9 g
Vláknina 6,7 g
Bielkoviny 28 g
Soľ 1,04 g
Nutričné hodnoty (príchuť vanilkový krém)  v 100 g
Energetická hodnota 1483 kJ / 354 kcal
Tuky 4,5 g
    - z toho nasýtené mastné kyseliny 1,2 g
Sacharidy 53 g
   - z toho cukry 2,9 g
Vláknina 6,8 g
Bielkoviny 28 g
Soľ 1,04 g

  

Vitamíny a minerály v 100 g 1 dávka (70 g) %RI* 
Draslík 726 mg 508 mg 25 %
Vápnik 367 mg 257 mg 32 %
Fosfor 503 mg 352 mg 50 %
Horčík 188 mg 132 mg 35 %
Železo 11 mg 8 mg 54 %
Zinok 4,3 mg 3 mg 35 %
Meď 0,9 mg 0.6 mg 60 %
Mangán 1,7 mg 1,2 mg 60 %
Selén 34 μg 24 μg 44 %
Jód 69 μg 48 μg 32 %
Vitamín A 371 μg 260 μg 32 %
Vitamín D 2,1 μg 1,5 μg 30 %
Vitamín E 5,3 mg 3,7 mg 31 %
Vitamín K 32 μg 23 μg 30 %
Vitamín C 34 mg 24 mg 30 %
Vitamín B1 0,6 mg 0,4 mg 38 %
Vitamín B2 0,9 mg 0,6 mg 43 %
Vitamín B3 10 mg 7,2 mg 45 %
Vitamín B5 3,3 mg 2,3 mg 38 %
Vitamín B6 0,7 mg 0,5 mg 34 %
Biotín 21 μg 15 μg 30 %
Vitamín B9 - kyselina listová 94 μg 66 μg 33 %
Vitamín B12 3,1 μg 2,2 μg 38 %
        

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal).

 

Upozornenie

Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladmom mieste. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, mlieko, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Detail produktu
EAN 5060385443880
Skupina príchute ovocie
Hlavná kategória Náhrada stravy
BIO nie
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Vegetariánsky áno
Vegánsky nie
Zmes zmes
Forma práškový
Právna kategória výrobku výživový doplnok
Vyrobené v EU
Výška 28.50 cm
HS kód 21061080: -- Ostatné
Šírka 7.50 cm
Dĺžka 19.00 cm
Brutto váha 1.03 kg
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Počet kusov v balení 12 ks
Počet kusov na palete 480 ks
Netto váha 1.00 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, Košice 04001, Slovakia
Ostatné kategórie Fitness jedlo
Zdravé potraviny

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Diétna náhrada stravy - The Protein Works
Write Your Own Review

Príchuť

Prezeráte si:Diétna náhrada stravy - The Protein Works
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

89 %
89 %
Priemer z 20 hodnotení

Celkové hodnotenie overených nákupov

90 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100 %
Po tomto produkte som siahla lebo nemám veľmi čas špekulovať s raňajkami keď cvičím rano. Pijem ho iba ako raňajky pred tréningom a cítim že mi dodá silu aj živiny a cez tréning mi nie je zle ani nemam iné tráviace problémy. Chuť banánový koktejl uplne skvelá, ešte sa mi ani po 4 baleniach nezunovala. Za mňa fajn,oplatí sa kupovať na akciu.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Skladom
1000 g jahodový krém
(4) 
90%
29,95 €
Skladom
1000 g vanilkový krém
(7) 
80%
29,95 €
Skladom
1000 g banánový koktejl
(8) 
85%
29,95 €
Skladom
1000 g chocolate silk
(9) 
82%
29,95 €
Skladom
2000 g jahodový krém
(4) 
90%
49,95 €
Skladom
2000 g vanilkový krém
(7) 
80%
49,95 €
Skladom
2000 g banánový koktejl
(8) 
85%
49,95 €
Skladom
2000 g chocolate silk
(9) 
82%
49,95 €
Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Koľko krát denne ho má piť a kedy ráno alebo večer alebo pred cvičením
Koľko krát denne ho má piť a kedy ráno alebo večer alebo pred cvičením
Prosím vás koľko krát ho môžem za deň vypiť alebo len pred cvičením? ďakujem
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Koľko krát denne ho má piť a kedy ráno alebo večer alebo pred cvičením
Odpoveď:
Dobrý den, doporučujeme užívat maximálně 3x denně.
Hana, Team Gymbeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?
2. Otázka:
Glutén free
Glutén free
Dobrý den. Prosim vas je tento produkt bezglutenovy?dakujem
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Glutén free
Odpoveď:
Dobrý deň, produkt je vyrábaný v zariadení, kde sa spracovávajú suroviny obsahujúce lepok, takže je možná krížová kontaminácia produktu stopami lepku – nemožno povedať so 100% istotou, že produkt je 100% bezlepkový.

Viktória, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?