Dibencozide B-Complex 60 kaps - Activlab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
100 %

Dibencozide B-complex je nesteroidný stimulant rastu svalovej hmoty, ktorý kombinuje účinnú prírodnú anabolickú látku Dibenkozid (koenzým vitamínu B12) a celý rad vitamínov skupiny B: vitamín B1, B2, B3, B5, B6, B7 a vitamín B9. Umožňuje zvýšenie svalovej hmoty, podporuje rozvoj svalového tkaniva, zvyšuje proteínovú syntézu, telesnú hmotnosť a chuť do jedla.

Dlhodobo nedostupný
 

Dibencozide B-complex - nesteroidný stimulant rastu svalovej hmoty, ktorý zvyšuje chuť do jedla a telesnú hmotnosť

Dibencozide B-complex je nesteroidný stimulant rastu svalovej hmoty, ktorý kombinuje účinnú prírodnú anabolickú látku Dibenkozid (koenzým vitamínu B12) a celý rad synergicky pôsobiacich vitamínov skupiny B: vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B7 a vitamín B9.

 

DIBENCOZIDE B-COMPLEX

 

Dibenkozid (koenzým B12) je metabolický prostriedok so silným anabolickým účinkom. Umožňuje zvýšenie svalovej hmoty, podporuje rozvoj svalového tkaniva, zvyšuje proteínovú syntézu, telesnú hmotnosť a chuť do jedla. Má pozitívny vplyv na náladu a celkové zdravie, ako aj optimálne fungovanie organizmu.

 

Vitamín B1 (tiamín) a vitamín B2 (riboflavín) sú dôležité pre metabolizmus sacharidov a získavanie energie zo sacharidov a tukov. Vitamín B3 (niacín) je nevyhnutný pri tvorbe energie v bunkách, jeho nedostatok sa prejavu hlavne zvýšenou únavou. Vitamín B5 (kyselina pantoténová) je nevyhnutný pre syntézu cholesterolu, tuku a červených krviniek. Vitamín B6 (pyridoxín) je dôležitý pre proteinovú syntézu, imunitné funkcie organizmu, nervový systém a tvorbu červených krviniek. Vitamín B7 (biotín) je dôležitou zložkou mnohých enzýmov, látok potrebných pri trávení a látkovej premene, priaznivo ovplyvňuje vlasovú štruktúru. Podieľa sa taktiež na látkovej premene cukrov, tukov a bielkovín. Vitamín B9 (kyselina listová) je nevyhnutný pre rast a delenie buniek, tvorbu DNA, RNA, červených krviniek a telesných bielkovín, a je veľmi potrebný taktiež pre fungovanie nervového systému.

 

Dibencozide B-complex a jeho výhody

  • nesteroidný stimulant rastu svalovej hmoty
  • zlepšuje anabolické schopnosti tela
  • zabraňuje svalovej katabolizmu
  • zvyšuje chuť do jedla a telesnú hmotnosť
  • zvyšuje proteínovú syntézu

 

Dávkovanie

Odporúčame užívať 1-2 kapsule denne medzi jedlami.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 1 kaps.
Vitamín B1 2,2 mg
Vitamín B2 2,8 mg
Vitamín B3 (niacín) 32 mg
Vitamín B6 2,8 mg
Vitamín B9 (kyselina listová) 400 mcg
Vitamín B12 5 mcg
Vitamín B7 (biotín) 100 mcg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová) 12 mg
Dibencozide 50 mcg
Recenzie od zákazníkov

Dibencozide B-Complex 60 kaps - Activlab

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dibencozide B-Complex 60 kaps - Activlab
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 7,95 €
Top In Category N/A
Coefficient for product sorting N/A
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A
Balenie 60 kaps