Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dextróza - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Dextróza, tiež známa pod názvom hroznový cukor (glukóza), je vznikajúcim zdrojom energie, nachádza sa vysoko na glykemickom indexe. Dextróza je jednoduchý sacharid a zvyšuje absorpciu iných živín.
Dlhodobo nedostupný

Dextróza

Dextróza, tiež známa ako glukóza alebo hroznový cukor, je jednoduchý sacharid, ktorý sa nachádza vysoko na glykemickom indexe. Hroznový cukor zvyšuje hladinu cukru v krvi a obnovuje zásoby glykogénu rýchlo a je ideálny pre každého, kto hľadá rýchle zvýšenie energetickej hladiny. Je vhodný pre celý rad ľudí a môže zvýšiť absorpciu iných živín.

 

Výhody

  • vynikajúci zdroj energie
  • vysoký GI sacharidov
  • sladká chuť a ľahké rozpustenie

 

Odporúčané dávkovanie

Doporučujeme užívať 1 dávku (50 g) 1-2x denne pred, alebo po tréningu. Dávku rozmiešajte vo vode alebo v ovocnom džúse a konzumujte.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnotyv 80 g
Kalórie 292 kcal
Bielkoviny 0 g
Sacharidy 72,8 g
Cukry 72,8 g
Tuky 0 g

 

Zloženie

Tento produkt je 100% dextróza, nič nebolo pridané alebo odňaté.

 

Upozornenie

Jedná sa o doplnok výživy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu, mimo dosahu detí, mimo priameho slnečného žiarenia a pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nesprávnym užívaním.

Recenzie od zákazníkov

Dextróza - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dextróza - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Dextróza - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď