Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dextrose Xtra 1000 g - ActivLab

Výrobca: ActivLab
Hodnotenie:
100 %

Dextrose Xtra je dextróza, monosacharid s vysokým glykemickým indexom, vďaka čomu sa rýchlo vstrebáva na krvného obehu a stimuluje tak inzulínové reakcie. Má výborné anabolické vlastnosti, podporuje obnovu svalových tkanív a zlepšuje energetickú rovnováhu tela.

Dextrose Xtra je dextróza na rýchle doplnenie svalového glykogénu

Dextrose Xtra je dextróza, monosacharid, ktorý je približne o 30% menej sladký ako čistý alebo rafinovaný trstinový cukor. Tento výživový doplnok je vyrobený z kukurice, ktorá je prírodná, efektívna a ľahko využiteľná v tele. Jemná štruktúra a stredná sladkosť dextrózy z nej robí výživový doplnok, ktorý má široký rozsah aplikácie. Ponúka mimoriadne významný efekt pre športovcov, ako jednoduchý cukor je dobre znášaný a môže byť konzumovaná pred, v priebehu aj po najintenzívnejších tréningoch

 

Z hľadiska výkonu, dextróza pomáha zabezpečiť, že tvrdo vypracované svaly nie sú pripravené o bielkoviny a živiny, ktoré potrebujú obnoviť a opraviť. Má vysoký glykemický index (GI), čo jej umožňuje vstúpiť do krvného obehu veľmi rýchlo. Vďaka tomu stimuluje silné a takmer okamžité inzulínové reakcie. Inzulín je prirodzený hormón so silnými anabolickými vlastnosťami, ktoré pomáhajú doručiť živiny do buniek hladných svalových vlákien, ako kreatín, monohydrát, beta- alanín, L- arginín, L- karnitín a mnoho ďalších aminokyselín. 

  Dextrose Xtra dextróza

 

O dextróze možno povedať, že je to transportný systém, ktorý sa používa na maximalizáciu účinku kreatínu a ďalších aminokyselín, a tiež ako nezávislá jednotka karbohydrátov. Jej formula je založená na farmaceuticky čistej dextróze, mikronizovanom tauríne a je obohatená o značné množstvo horčíka. Farmaceuticky čistá dextróza prispieva k rýchlemu doplneniu svalovému glykogénu, a súčasne stimuluje produkciu anabolického inzulínu. Vysoká úroveň tohto hormónu podporuje transport a distribúciu kreatínu do svalových buniek. Požitie dextrózy v kombinácii s kreatínom zvyšuje jej účinky a zvyšuje tiež koncentráciu kreatínu v krvi. 

 

Dextrose Xtra a jej výhody:

  • Zlepšuje energetickú rovnováhu tela 
  • Je výborný transportér kreatínu
  • Má vplyv na účinnosť a silový tréning 
  • Dodáva 100% energie

 

Zloženie

Glukóza, regulátor kyslosti (kyselina Citrix), arómy, farbivá (E104 (citrónová a pomarančová príchuť), E110 (grapefruitová a pomarančová príchuť)).

 

Dávkovanie

Rozpustite 30 g (1 odmerka) v 200 ml vody. Užívajte 2x denne, najlepšie pred a po fyzickej aktivite. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (30 g)
Kalórie37,5 kcal
Kalórie z tuku0 kcal
Tuky celkom0 g
Nasýtené tuky0 g
Nenasýtené tuky0 g
Cholesterol0 mg
Sodík0 mg
Sacharidy celkom10 g
Vláknina0 g
Cukry4 g
Bielkoviny0 g
Recenzie od zákazníkov

Dextrose Xtra 1000 g - ActivLab

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dextrose Xtra 1000 g - ActivLab
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Dextrose Xtra 1000 g - ActivLab

Napíšte otázku
Napísať odpoveď