BIO Müsli s bobuľovým ovocím - WYLD

Výrobca: WYLD

BIO Müsli s bobuľovým ovocím je chrumkavé müsli z 3 druhov celozrnných vločiek, plátkov mandlí a zmesi sušeného ovocia, v ktorej nechýbajú figy, jablká, machovka, maliny, jahody a čučoriedky. Vaše raňajky už nikdy nebudú jednotvárne!

Dlhodobo nedostupný

BIO Müsli s bobuľovým ovocím, s ktorým sa aj obyčajné raňajky zmenia na pravú ovocnú explóziu chutí!

BIO Müsli s bobuľovým ovocím je prirodzene sladké a chrumkavé müsli vyrobené z tých najchutnejších ingrediencií. O zážitok z chuti sa postará kombinácia celozrnný ovsených, jačmenných a špaldových vločiek, kúsky mandlí a mix sušeného ovocia z kontrolovaného organického pestovania. Tešiť sa môžete na lahodnú chuť jahôd, malín, čučoriedok, ale aj machovky, jablka a figy. Müsli vás prekvapí aj vysokým podielom bielkovín, vlákniny a nízkym obsahom cukru. Pridať ho môžete do mlieka, jogurtu či proteínového nápoja a vychutnať si vyvážené raňajky či výdatnú desiatu. Navyše, obsahuje mnoho vitamínov a minerálov, avšak žiaden pridaný cukor. Aby toho nebolo málo, müsli s certifikátom Demeter pochádza z biodynamického pestovania, ktoré zabezpečuje minimálne plytvanie všetkých zložiek určených na ich výrobu.

BIO Müsli s bobuľovým ovocím a jeho výhody

• mix celozrnných vločiek, mandlí a sušeného ovocia
  • obsahuje 3 druhy celozrnných vločiek
  • obsahuje 6 druhov sušeného ovocia
  • neobsahuje pridaný cukor
  • má vysoký podiel bielkovín a vlákniny
  • pochádza z biodynamického pestovania
  • je vhodné aj pre vegánov

Celozrnné ovsené vločky* 50%, celozrnné špaldové vločky* 19,1%, figové kúsky* (figy*, ryžová múka**) 10%, jačmenné vločky*, slnečnicové semienka** 5%, physalis** nasekané 3,2%, jablkové sušené kocky* 3%, kúsky malín** lyofilizované 1,6%, mandľové kúsky** 1%, kúsky jahôd** lyofilizované 0,6%, čučoriedky** lyofilizované 0,5%.

* z biodynamického pestovania (podiel Demeter 85,1%)

** z kontrolovaného organického pestovania.

Konzumujte kedykoľvek počas dňa.

Nutričné hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 1 452 kJ / 347kcal
Tuky 7,5 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0,8 g
Sacharidy 55 g
z toho cukry 11 g
Bielkoviny 9,8 g
Soľ 0,02 g

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Vegánsky áno
Hlavná kategória Cereálie a müsli
Bez plastového obalu áno
BIO áno
Bezlepkový nie
HS kód 19042010: -- Prípravky typu "müsli" na základe nepražených obilných vločiek
Forma potraviny
Právna kategória výrobku potraviny
Ostatné kategórie Zdravé potraviny
Obilniny a cereálie
Diéty
Bezlaktózové produkty
Vegánske produkty
Vegetariánske produkty
BIO Produkty

Recenzie od zákazníkov BIO Müsli s bobuľovým ovocím - WYLD

Prezeráte si:BIO Müsli s bobuľovým ovocím - WYLD

Priemer z 1 hodnotenia

Vobec sa nejedna o chrumkave musli ale obycajne. Takisto sa nejedna o zmes troch roznych typov vlociek. Je tu privela pufovanej ryze (burizonov), na 70g cakajte tak 10 bobuliek cucoriedok, trosku skorice a par bobuliek hrozienok. Za 350g s cenou 4.5EUR urcite neodporucam, chcel som ich ale vyskusat, no druhy krat si ich uz nekupim.

Balenie (g) Príchuť Cena Špeciálna cena Skladom