Wolfberry Darčeky pre celú rodinu

Darčeky pre celú rodinu od výrobcu Wolfberry je kategória produktov, z ktorých si vyberiete niečo špeciálne pre každého člena domácnosti. Nájdete tu doplnky na starostlivosť o zdravie a krásu, kĺbovú výživu, diagnostické testy, prísady na varenie alebo pomôcky na cvičenie. Ak chcete niekomu urobiť radosť darčekom s pridanou hodnotou, ste na správnom mieste.

So zdravím sa najčastejšie spájajú vitamíny a minerálne látky. Práve tie sa podieľajú na bezproblémovom chode celého organizmu. Môžete si vybrať komplexné multivitamíny, balíček na podporu imunity alebo doplnky s obsahom vitamínu C, horčíka či zinku. Nájdete tu aj zdravé tuky v podobe omega-3 mastných kyselín alebo probiotiká, ktoré sú prospešné pre trávenie. Nechýbajú tu však ani špeciálne navrhnuté vitamíny na cmúľanie pre deti. Vašim najbližším môžete pomôcť odhaliť nedostatok vitamínov alebo minerálnych látok v tele, a to vďaka domácim diagnostickým a DNA testom.

Zobraziť viac

Nech už u vás doma varí ktokoľvek, určite ocení aj prísady na varenie, ktoré využije pri príprave zdravých dobrôt. Do komory sa mu môžu hodiť orechy, semienka, kvalitné oleje alebo špaldová múka. Na vyvážené raňajky alebo na desiatu asi každý využije müsli, orieškové maslá, proteínové tyčinky alebo proteínový milkshake. A pokiaľ máte v rodine športovca, potešíte ho srvátkovým proteínom Just Whey či kĺbovou výživou. Na domáce cvičenie sa môžu hodiť aj posilňovacie gumy alebo fitlopta. Prekvapte rodinu a priateľov malou pozornosťou. S našimi tipmi zažiarite!

Ak sa nemôžete rozhodnúť a hľadáte viac tipov na vianočné darčeky pre mužov, ženy, športovcov či nešportovcov, nájdete ich v našom článku Tipy na vianočné darčeky pre milovníkov fitness a zdravého životného štýlu.

Zobraziť menej
Kategória neobsahuje žiadne produkty.