Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dámske tričko Stop Wishing White Pink - GymBeam

Tričko Stop Wishing je prekrásne tričko v bielej farbe s ružovým motivačným nápisom "Stop Wishing Start Doing"Je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, vďaka čomu je vhodné na cvičenie, ale bude sa vám natoľko páčiť, že ho budete chcieť využívať aj na bežné nosenie. 

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 9,95 €

Dámske tričko Stop Wishing s motivačným nápisom vás prinúti zamakať

Tričko Stop Wishing je prekrásne tričko v bielej farbe s ružovým motivačným nápisom "Stop Wishing Start Doing". Dámske tričko Stop Wishing je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, má krátky rukáv, dvojito prešité rukávy a dolný lem. Toto štýlové tričko s motiváciou na hrudníku je bez záhybu uprostred. Vďaka materiálu a vlastnostiam je vhodné na cvičenie, ale bude sa vám natoľko páčiť, že ho budete chcieť využívať aj na bežné nosenie. 

     

 Dámske tričko Stop Wishing White Pink - GymBeam

 

    

Pre koho je tričko Stop Wishing určené?

Tričko je určené pre všetky ženy a športovkyne, ktoré si potrpia na kvalitné oblečenie, či už z hľadiska materiálu, šitia alebo prevedenia, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťXSSML
Šírka 43 cm 45 cm 47 cm 50 cm
Dĺžka 58 cm 61 cm 62 cm 64 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Dámske tričko Stop Wishing White Pink - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dámske tričko Stop Wishing White Pink - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
9000002138115
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Dámske tričko Stop Wishing White Pink - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď