Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dámske tričko Stop Wishing Sky Blue White - GymBeam

Tričko Stop Wishing je prekrásne tričko v nebesky modrej farbe s bielym motivačným nápisom "Stop Wishing Start Doing"Je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, vďaka čomu je vhodné na cvičenie, ale bude sa vám natoľko páčiť, že ho budete chcieť využívať aj na bežné nosenie. 

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 6,95 €

Dámske tričko Stop Wishing s motivačným nápisom vás prinúti zamakať

Tričko Stop Wishing je prekrásne tričko v nebesky modrej farbe s bielym motivačným nápisom "Stop Wishing Start Doing". Dámske tričko Stop Wishing je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, má krátky rukáv, dvojito prešité rukávy a dolný lem. Toto štýlové tričko s motiváciou na hrudníku je bez záhybu uprostred. Vďaka materiálu a vlastnostiam je vhodné na cvičenie, ale bude sa vám natoľko páčiť, že ho budete chcieť využívať aj na bežné nosenie. 

 

Pre koho je tričko Stop Wishing určené?

Tričko je určené pre všetky ženy a športovkyne, ktoré si potrpia na kvalitné oblečenie, či už z hľadiska materiálu, šitia alebo prevedenia, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťXSSML
Šírka 43 cm 45 cm 47 cm 50 cm
Dĺžka 58 cm 61 cm 62 cm 64 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Dámske tričko Stop Wishing Sky Blue White - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dámske tričko Stop Wishing Sky Blue White - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
9000002138214
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Dámske tričko Stop Wishing Sky Blue White - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď