Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dámske tričko Shut Up And Squat Grey Black - GymBeam

Tričko Shut Up And Squat je dámske tričko v sivej farbe s kontrastným nápisom "Shut Up and Squat", ktorý jasne definuje jeho majiteľku. Je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, čo z neho robí tričko ideálne na cvičenie, aj bežné nosenie. Tričko má krátky rukáv, dvojito prešité rukávy a dolný lem.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 7,95 €

Dámske tričko Shut Up And Squat určené výhradne pre ženy činu, ktoré na sebe tvrdo pracujú

Tričko Shut Up And Squat je ako stvorené pre ženy činu. Dámske tričko v sivej farbe obsahuje kontrastný nápis "Shut Up and Squat", ktorý jasne definuje jeho majiteľku. Toto štýlové tričko so životnou filozofiou na hrudníku a bez záhybu uprostred je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, čo z neho robí tričko ideálne na cvičenie, aj bežné nosenie. Tričko má krátky rukáv, dvojito prešité rukávy a dolný lem.


Pre koho je tričko určené?

Tričko je určené pre všetky ženy činu a športovkyne, ktoré si potrpia na kvalitné oblečenie, či už z hľadiska materiálu, šitia alebo prevedenia, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Akú veľkosť si vybrať?

VeľkosťXSSML
Šírka 43 cm 45 cm 47 cm 50 cm
Dĺžka 58 cm 61 cm 62 cm 64 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Dámske tričko Shut Up And Squat Grey Black - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dámske tričko Shut Up And Squat Grey Black - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
z128a-xs
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Dámske tričko Shut Up And Squat Grey Black - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď