Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Dámske tričko Results Charcoal - GymBeam

Tričko Results je dámske športové tričko sivej farby s vkusným kontrastným nápisom "Once You See Results It Becomes An Addiction". Ten jasne definuje majiteľku trička, ktorá miluje tréningy a vie, čo znamená tvrdá drina. Tričko je vyrobené zo 100% predpranej bavlny, vďaka čomu je pohodlné a vhodné na cvičenie, aj bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 6,95 €

Dámske tričko Results jasne definuje majiteľku trička, ktorá si nedokáže predstaviť život bez cvičenia

Tričko Results je ako stvorené pre dámy, ktoré sa našli vo fitnesse a vnímajú ho ako dlhodobú cestu, nie len chvíľkovú záležitosť. Kontrastný nápis "Once You See Results It Becomes An Addiction" jasne definuje majiteľku trička, ktorá si nedokáže predstaviť život bez cvičenia. Dámske tričko Results v tmavo sivej farbe je vyrobené z kvalitného materiálu - 100% predpranej bavlny, má krátky rukáv, dvojito prešité rukávy a dolný lem. Toto štýlové tričko so životnou filozofiou na hrudníku je bez záhybu uprostred. Vďaka materiálu a vlastnostiam je vhodné na cvičenie, ale aj na bežné nosenie. 


Pre koho je tričko Results určené?

Tričko je určené pre všetky ženy a športovkyne, ktoré si potrpia na kvalitné oblečenie, či už z hľadiska materiálu, šitia alebo prevedenia, no dbajú pritom aj na vkusnosť a štýl. 

 

Tabuľka veľkosti trička Results

VeľkosťXSSML
Šírka 43 cm 45 cm 47 cm 50 cm
Dĺžka 58 cm 61 cm 62 cm 64 cm

 

Ako sa starať o tričko?

 

Tričko perte naruby pri teplote 30ºC, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. 

Recenzie od zákazníkov

Dámske tričko Results Charcoal - GymBeam

Write Your Own Review
Prezeráte si:Dámske tričko Results Charcoal - GymBeam
Vaše hodnotenie
Sezónnosť
sezónne
EAN
z136b-xs
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Dámske tričko Results Charcoal - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď