Dámske tričko Peanut Butter čierne - GymBeam

0%
0% (0)

Tričko Peanut Butter je jedno z "tých tričiek", ktoré keď zbadáte, nedokážete ho vypustiť z hlavy. Obsahuje kontrastný nápis "Peanut Butter - Motivation for Squating" v preklade "Arašidové maslo - motivácia drepovať", ktorý ocení každá milovníčka fitka, drepov a arašidového masla. Toto čierne tričko s krátkym rukávom je vyrobené zo 100% bavlny, má pekne vykrojený výstrih v tvare V.  Je vhodné na cvičenie aj bežné nosenie.

Dlhodobo nedostupný
Predpokladaná cena 10,95 €

Dámske tričko Peanut Butter, ktoré každej milovníčke fitka, arašidového masla a drepov padne okamžite do oka

Tričko Peanut Butter je jedno z "tých tričiek", ktoré keď zbadáte, nedokážete ho vypustiť z hlavy. Možno je to bielym kontrastným nápisom "Peanut Butter - Motivation for Squating" v preklade "Arašidové maslo - motivácia drepovať", ktorý ocení každá milovníčka fitka, drepov a arašidového masla. Okrem toho, že nenápadne dá všetkým najavo, že idete rady na dno svojich síl v posilňovni, ukáže svetu, že máte zmysel pre humor.

 

Toto čierne tričko s krátkym rukávom je vyrobené zo 100% česanej bavlny, ktorá výborne pohlcuje vlhkosť, nezapácha, je pevná a keď sa trochu spotíte, nespôsobí vám alergickú reakciu. Tričko Peanut Butter má pekne vykrojený výstrih v tvare V a je užšieho strihu, no aj napriek tomu zoštíhľuje postavu. Navyše, nebude vás obmedzovať pri pohybe, ani pri vašich obľúbených drepoch.

 

Ako si vybrať správnu veľkosť trička?

Veľkosť trička Peanut Butter

VeľkosťSMLXL
Šírka cez hrudník 40,5 cm 44,5 cm 48 cm 52 cm
Dĺžka 63 cm 65 cm 67 cm 69 cm

 

Ako sa starať o tričko?


Tričko perte naruby pri teplote 30º C, a v prípade, že ho chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ho v sušičke, len ak ho chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže zraziť.

Detail produktu
Sezónnosť sezónne
EAN 86a-s
Hlavná kategória Tričká

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Dámske tričko Peanut Butter čierne - GymBeam
Write Your Own Review
Prezeráte si:Dámske tričko Peanut Butter čierne - GymBeam
Vaše hodnotenie
Veľkosť oblečenia Cena Špeciálna cena Skladom
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď